Czwartek
08:25 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 185) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 185) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

09:20 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 2653) od 12 lat

Pierwsza miłość od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 2653) Polska (2018)

Marysia robi wszystko, by ratować Pawła. Nie czekając na lekarza, bierze sprawy w swoje ręce, czym naraża się przełożonym. Życie Pawła jest dla niej najważniejsze. W redakcji "YOLO" trwa cicha wojna pomiędzy Jowitą a Sylwią. Jednocześnie Jowita stara się ukraść dowód szefowej, by znaleźć trop w sprawie tajemniczej jej przeszłości. Kaśka i Gosia stawiają na swoim i Kuba, chcąc nie chcąc, musi udzielać Wioli korepetycji z polskiego. Dochodzi do ostrego spięcia pomiędzy młodymi.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

10:00 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 314) od 7 lat

Ewa gotuje od 7 lat
magazyn kulinarny, (odc. 314) Polska (2017)

Gospodyni programu przygotuje potrawy z dodatkiem kiszonek. Zacznie od błyskawicznej sałatki warstwowej z kiszoną dynią. Na danie główne będzie gulasz z indyka i papryki, z dodatkiem kiszonych śliwek. Z kolei na deser Ewa Wachowicz poda ciasto z miodem oraz purée z dyni, przełożone kremem śmietankowym, a udekorowane orzechami włoskimi w karmelu.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

10:35 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 315) od 7 lat

Ewa gotuje od 7 lat
magazyn kulinarny, (odc. 315) Polska (2017)

Młoda baranina coraz częściej gości w codziennym menu Polaków. Nic więc dziwnego, że po jagnięcinę sięgnęła również Ewa Wachowicz. Autorka programu ugotuje na niej rosół doprawiony jabłkiem, a zupę poda z gotowanymi ziemniakami. Daniem głównym będzie polska specjalność - wątróbka gęsia z jabłkami w karmelu. Natomiast na deser prowadząca upiecze szarlotkę.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

11:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 156) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 156) Polska (2015)

Otyła Amelia jest hospitalizowana. Kobiecie towarzyszy kochający, czuły Grzesiek. W szpitalu zjawia się także brat pacjentki, Janek. Mężczyzna jest zaskoczony wyglądem siostry. Nie ufa również jej partnerowi. Tymczasem lekarze namawiają Amelię na nałożenie opaski żołądkowej. Nieoczekiwany protest Grześka zastanawia pielęgniarkę Jadwigę. Pracownica szpitala zauważa, że mężczyzna wbrew zaleceniom lekarzy ciągle przynosi ukochanej kaloryczne jedzenie. Janek, coraz bardziej zaniepokojony związkiem swojej siostry, postanawia działać i po kilku dniach zjawia się w szpitalu z Kasią, byłą dziewczyną Grześka. Kobieta opowiada Amelii wstrząsającą historię swojego związku z Grześkiem. Tymczasem Jadwiga ma problem. Jej syn Paweł nie chce, by jego żona wróciła do pracy. Liczy, że matka go poprze. Pielęgniarka ma dylemat i zwierza się Ryszardowi - miłemu starszemu panu, przebywającemu na internie.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

12:00 Słoiki serial paradokumentalny, Czyje to dziecko (odc. 46) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Czyje to dziecko (odc. 46) Polska (2014-2015)

Trzy lata temu Kasia zaszła w ciążę z poznanym na imprezie mężczyzną. Teraz zjawia się z 2-letnim Antosiem w Warszawie, w domu zamożnego kochanka. Chce uzyskać pomoc od domniemanego ojca dziecka. Badania DNA potwierdzają, że ojcem Antosia jest warszawiak. Kiedy mężczyzna zgadza się na żądania finansowe Kasi, okazuje się, że dziewczyna jest oszustką i już nie pierwszy raz wykorzystała znajomości w laboratorium, by wyłudzić pieniądze od naiwnych mężczyzn.

13:00 Małolaty serial paradokumentalny, Pan od teatru (odc. 19) od 12 lat z napisami

Małolaty od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Pan od teatru (odc. 19) Polska (2015)

Licealistka Magda należy do kółka teatralnego prowadzonego przez przystojnego aktora Szymona. Grupa przygotowuje właśnie szkolną adaptację "Romea i Julii". Magda zakochuje się w Szymonie, a po jednej z prób nawiązuje z nim romans. Niebawem ich związek odkrywa matka dziewczyny, Hanka. Kobieta grozi, że o wszystkim powie ojcu, ale dziewczyna nie chce zrywać z aktorem. Hanka stawia mężczyźnie ultimatum, ale ten również nie zamierza kończyć związku. O całej sprawie dowiaduje się dyrektorka szkoły i wyrzuca Szymona z pracy. Trzy dni później Magda znika z domu.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

14:00 Lizzie McGuire serial komediowy, (odc. 8) od 12 lat

Lizzie McGuire od 12 lat
serial komediowy, (odc. 8) USA (2003)

Komediowa historia o dorastaniu nastolatki Lizzie McGuire - od kupowania pierwszego stanika do pożegnania murów college'u. Bohaterka zmaga się z typowymi problemami szkolnej rzeczywistości, chłopcami i swoją rodziną. Nieustannie musi rywalizować z Kate - kiedyś jej najlepszą przyjaciółką, obecnie największym wrogiem. Na szczęście wspiera ją dwójka wiernych przyjaciół: Miranda i Gordo. Codzienne życie urozmaica jej mnóstwo zwariowanych pomysłów. Serial o przeciętnej dziewczynie zdobył popularność wśród widzów ze względu na dowcipny scenariusz i odtwórczynię głównej roli, Hilary Duff. Całość jest dziełem specjalistów, którzy współpracowali przy kreowaniu wizerunków m.in. Britney Spears i Avril Lavigne.

Aktorzy: Hilary Duff Adam Lamberg Lalaine Jake Thomas Hallie Todd

14:30 Daleko od noszy serial komediowy, Speed - niebezpieczne tętno (odc. 3) od 12 lat

Daleko od noszy od 12 lat
serial komediowy, Speed - niebezpieczne tętno (odc. 3) Polska (2003)

Do szpitala trafia kolejna pacjentka. Jest eskortowana przez oddział antyterrorystów. Dziewczyna ma na sobie ładunek wybuchowy. Bomba eksploduje, gdy jej tętno zacznie spadać. Trzeba jej podawać bez przerwy środki pobudzające. Wskazane jest także straszenie i działanie na zmysły. Cały zespół próbuje ocalić życie dziewczyny, ale tylko jeden lekarz jest w stanie zdjąć z niej ładunek wybuchowy.

Aktorzy: Piotr Gąsowski Hanna Śleszyńska Krzysztof Kowalewski Paweł Wawrzecki Magdalena Mazur
Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński

15:00 Daleko od noszy serial komediowy, Gest sponsora (odc. 4) od 12 lat

Daleko od noszy od 12 lat
serial komediowy, Gest sponsora (odc. 4) Polska (2003)

Biznesmen i właściciel firmy Pretekst Poland składa wizytę Ordynatorowi. Jego pracownica Krystyna Nosoń jest w ciąży i chciałby aby została przyjęta do szpitala. W zamian za to biznesmen oferuje Ordynatorowi białe, plastikowe rurki. Są to odpady poprodukcyjne, które mogą znaleźć w szpitalu jakieś zastosowanie. Rzeczywiście, okazują się cennym towarem.

Aktorzy: Piotr Gąsowski Hanna Śleszyńska Krzysztof Kowalewski Paweł Wawrzecki Magdalena Mazur
Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński

15:30 Świat według Bundych serial komediowy, (odc. 48) od 12 lat

Świat według Bundych od 12 lat
serial komediowy, (odc. 48) USA (1988-1989)

Klan Bundych składa się z czterech osób. Głowa rodziny, Al (Ed O'Neill), jest sprzedawcą w sklepie z damskim obuwiem. Nie zarabia zbyt wiele, a musi utrzymać całą rodzinę. Głównym zajęciem jego żony Peggy (Katey Sagal) jest bowiem wypoczywanie na sofie, oglądanie telewizji oraz jedzenie słodyczy. Kelly (Christina Applegate), ich starsza córka, uwielbia spotykać się z chłopakami i choć nie grzeszy inteligencją, czasem zachowuje się nad wyraz rozsądnie. Jej młodszy brat Bud (David Faustino) przeżywa niekończące się frustracje, spowodowane brakiem powodzenia u płci przeciwnej, lecz jest wytrwały i nigdy się nie poddaje. Ostatnim, ale nie mniej ważnym członkiem rodziny jest pies Buck.

Aktorzy: Ed O'Neill David Faustino Christina Applegate Katey Sagal Amanda Bearse

16:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Uczeń czarnoksiężnika (odc. 363) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Uczeń czarnoksiężnika (odc. 363) Polska (2011)

Ferdynand dowiaduje się, że Marian Paździoch zajmuje się czarną magią. Odkrywa także, że jest on złym czarnoksiężnikiem, który swoimi czarami może zagrażać nawet całemu osiedlu. Kiepski usiłuje więc nauczyć czarów swojego syna Waldemara, aby w pojedynku czarnoksiężników pokonał on złego maga Paździocha.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Bartosz Żukowski Ryszard Kotys
Reżyseria: Patrick Yoka

16:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Krew z krwi, kość z kości (odc. 364) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Krew z krwi, kość z kości (odc. 364) Polska (2011)

Pewnego dnia Ferdynand stwierdza ze smutkiem, że młode pokolenie zupełnie nie szanuje tradycji rodzinnych i narodowych. Halinka za taki stan rzeczy obwinia jego, gdyż jako ojciec dawał dzieciom zły przykład. Kiepski postanawia nadrobić stracone lata. Obiecuje sobie, że nie spocznie, póki nie przekaże Waldkowi najcenniejszej tradycji rodzinnej.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Bartosz Żukowski Ryszard Kotys
Reżyseria: Patrick Yoka

17:00 Słoiki serial paradokumentalny, Czyje to dziecko (odc. 46) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Czyje to dziecko (odc. 46) Polska (2014-2015)

Trzy lata temu Kasia zaszła w ciążę z poznanym na imprezie mężczyzną. Teraz zjawia się z 2-letnim Antosiem w Warszawie, w domu zamożnego kochanka. Chce uzyskać pomoc od domniemanego ojca dziecka. Badania DNA potwierdzają, że ojcem Antosia jest warszawiak. Kiedy mężczyzna zgadza się na żądania finansowe Kasi, okazuje się, że dziewczyna jest oszustką i już nie pierwszy raz wykorzystała znajomości w laboratorium, by wyłudzić pieniądze od naiwnych mężczyzn.

18:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 20) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 20) Polska (2014)

60-letni Zbigniew trafia na oddział z objawami zatrucia. W szpitalu odwiedza go syn Leszek z żoną Moniką. Oboje mają nadzieję, że teść uczyni syna prezesem swojej firmy. W pewnym momencie dołącza do nich drugi z synów, Jan. Mężczyzna od lat oskarża ojca o to, że doprowadził do samobójczej śmierci ich matki. Jan ma za sobą leczenie psychiatryczne. Próbował zabić siebie i ojca. Czas pokaże, czy brat Leszka ma coś wspólnego z zatruciem Zbigniewa.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

19:00 Ally McBeal serial komediowy, (odc. 73) od 12 lat

Ally McBeal od 12 lat
serial komediowy, (odc. 73) USA (2000)

Ally odkrywa, że Larry nie podziela jej entuzjazmu w związku ze zbliżającymi się świętami. Wychodzi na jaw, że ma on syna, który mieszka z matką, i właśnie w takich momentach najbardziej doskwiera mu tęsknota. Kimmie nalega, aby John wystąpił w barze. Ku zaskoczeniu wszystkich staje on na wysokości zadania. Tymczasem Mark proponuje randkę Elaine. John i Ling reprezentują mężczyznę, który został zwolniony z pracy, po tym jak w programie telewizyjnym zdecydował się zaprzeczyć istnieniu Świętego Mikołaja.

Aktorzy: Calista Flockhart Greg Germann Jane Krakowski Peter MacNicol Courtney Thorne-Smith

20:00 Ally McBeal serial komediowy, (odc. 74) od 12 lat

Ally McBeal od 12 lat
serial komediowy, (odc. 74) USA (2000)

John, z powodu ciągłej obecności matki Kimmie, postanawia z nią zerwać. Nelle i Ling konkurują ze sobą podczas aukcji charytatywnej. Cindy snuje plany wobec Richarda. Ally niepokoi brak fizycznego kontaktu z Larrym. Tymczasem Elaine zostaje pozwana przez byłego pracownika firmy z powodu obrażenia jego męskiej dumy.

Aktorzy: Calista Flockhart Greg Germann Jane Krakowski Peter MacNicol Courtney Thorne-Smith

21:00 24 godziny serial sensacyjny, (odc. 73) od 16 lat

24 godziny od 16 lat
serial sensacyjny, (odc. 73) USA (2004-2005)

Odpowiedzialni za dokonanie zamachu terroryści emitują materiał filmowy, na którym widać uprowadzonego sekretarza obrony Jamesa Hellera. Razem z nim przetrzymywana jest jego córka Audrey. Zdesperowany Jack chce dołączyć do CTU, by uratować życie szefowi oraz ukochanej kobiecie. Będzie musiał się spotkać z wrogo do niego nastawioną Driscoll. Terroryści ogłaszają, że James Heller będzie sądzony za ludobójstwo i prawdopodobnie stracony. Tymczasem Behrooz, syn Diny i Naviego Arazów, staje przed trudnym wyborem, ponieważ matka zdradza mu, jaką misję ma wypełnić jego rodzina.

Aktorzy: Kiefer Sutherland Carlos Bernard Dennis Haysbert Elisha Cuthbert Mary Lynn Rajskub
Reżyseria: Jon Cassar

22:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Ręka wisielca (odc. 63) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Ręka wisielca (odc. 63) Polska (2005)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk Ryszard Kotys
Reżyseria: Okił Khamidow

22:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Rybny targ (odc. 64) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Rybny targ (odc. 64) Polska (2000)

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk
Reżyseria: Okił Khamidow

23:00 24 godziny serial sensacyjny, (odc. 74) od 16 lat

24 godziny od 16 lat
serial sensacyjny, (odc. 74) USA (2004-2005)

Odpowiedzialni za dokonanie zamachu terroryści emitują materiał filmowy, na którym widać uprowadzonego sekretarza obrony Jamesa Hellera. Razem z nim przetrzymywana jest jego córka Audrey. Zdesperowany Jack chce dołączyć do CTU, by uratować życie szefowi oraz ukochanej kobiecie. Będzie musiał się spotkać z wrogo do niego nastawioną Driscoll. Terroryści ogłaszają, że James Heller będzie sądzony za ludobójstwo i prawdopodobnie stracony. Tymczasem Behrooz, syn Diny i Naviego Arazów, staje przed trudnym wyborem, ponieważ matka zdradza mu, jaką misję ma wypełnić jego rodzina.

Aktorzy: Kiefer Sutherland Carlos Bernard Dennis Haysbert Elisha Cuthbert Mary Lynn Rajskub
Reżyseria: Jon Cassar

00:00 Fala zbrodni serial sensacyjny, Jednoręki bandyta (odc. 62) od 16 lat

Fala zbrodni od 16 lat
serial sensacyjny, Jednoręki bandyta (odc. 62) Polska (2006)

Powiązani z aferą paliwową przestępcy, uważani za uczciwych przedsiębiorców, piorą brudne pieniądze wykorzystując niedoskonałości polskiego prawa. Najlepiej poinformowany w tej dziedzinie jest Ernest von Stein, ważna osoba w świecie hazardu. Walczy on o przeforsowanie związanej z nim ustawy w korzystnym dla środowisk przestępczych kształcie. Nie istnieją dla niego żadne zasady ani normy moralne. Kiedy jednak usiłuje nakłonić do współpracy zamożnych restauratorów, na jego trop wpada OPZ. Sprawa jest bardzo trudna. Potencjalni świadkowie w sprawie albo już nie żyją, albo boją się współpracować z policjantami. Von Stein wkracza w rejon kontrolowany przez Bellę Tati. Prokuratura umarza postępowanie w sprawie Młodego. Mimo to nie może on wrócić do pracy. Jonasz przyzwyczaja się do życia nowym mieście. W kłopotach pomaga mu koleżanka z OPZ, Czarna.

Aktorzy: Mirosław Baka Agnieszka Wagner Natasza Urbańska Mariusz Jakus Dorota Kamińska
Reżyseria: Filip Zylber

01:00 Telesprzedaż magazyn reklamowy, od 12 lat

Telesprzedaż od 12 lat
magazyn reklamowy,

Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić nie wychodząc z domu.

01:30 Lizzie McGuire serial komediowy, (odc. 29) od 12 lat

Lizzie McGuire od 12 lat
serial komediowy, (odc. 29) USA (2003)

Komediowa historia o dorastaniu nastolatki Lizzie McGuire - od kupowania pierwszego stanika do pożegnania murów college'u. Bohaterka zmaga się z typowymi problemami szkolnej rzeczywistości, chłopcami i swoją rodziną. Nieustannie musi rywalizować z Kate - kiedyś jej najlepszą przyjaciółką, obecnie największym wrogiem. Na szczęście wspiera ją dwójka wiernych przyjaciół: Miranda i Gordo. Codzienne życie urozmaica jej mnóstwo zwariowanych pomysłów. Serial o przeciętnej dziewczynie zdobył popularność wśród widzów ze względu na dowcipny scenariusz i odtwórczynię głównej roli, Hilary Duff. Całość jest dziełem specjalistów, którzy współpracowali przy kreowaniu wizerunków m.in. Britney Spears i Avril Lavigne.

Aktorzy: Hilary Duff Adam Lamberg Lalaine Jake Thomas Hallie Todd

02:00 Słoiki serial paradokumentalny, Pracoholik (odc. 38) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Pracoholik (odc. 38) Polska (2014-2015)

Mateusz chce udowodnić bliskim, że potrafi do czegoś dojść. Razem z żoną wyjeżdża z Sierpca do Warszawy. Szybko znajduje pracę, a wielkomiejskie życie go pochłania. Kariera staje się dla niego ważniejsza od rodziny i żony, która nie jest szczęśliwa w stolicy. By zapomnieć o problemach, Mateusz zaczyna się interesować Moniką - koleżanką z pracy. Anka dowiaduje się o jego romansie i wyprowadza się. Na dodatek Mateusz zaczyna mieć problemy w pracy. Uświadamia sobie, że dla kariery poświęcił małżeństwo i relacje z bliskimi.

03:00 Małolaty serial paradokumentalny, Horror story (odc. 23) od 12 lat z napisami

Małolaty od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Horror story (odc. 23) Polska (2015)

Pasją 15-letniego Karola, outsidera, są horrory. Z tego powodu chłopak często jest wyśmiewany przez szkolnego lidera i jego paczkę. Na szkolnej wycieczce, w ośrodku położonym w lesie, zostają znalezione zwłoki nastolatki, a w pokoju jednej z dziewczyn - ludzkie kości nakryte poduszką. Młodzież wpada w panikę i zaczyna wierzyć, że w obiekcie grasuje psychopatyczny morderca. Jedynie Karol wykazuje się odwagą. Wkrótce okazuje się, że horror w ośrodku wiąże się z tajemnicą, o której wiedzą tylko Karol i opiekun grupy.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

04:00 Disco gramy program muzyczny, (odc. 3199) od 12 lat

Disco gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3199)

Poranny program, w którym prezentowane są muzyczne hity i teledyski popularnych artystów z Polski i zagranicy.

05:00 Disco gramy program muzyczny, (odc. 3200) od 12 lat

Disco gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3200)

Poranny program, w którym prezentowane są muzyczne hity i teledyski popularnych artystów z Polski i zagranicy.


Piątek
06:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 3992) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3992) Polska (2018)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

07:00 Telesprzedaż magazyn reklamowy, od 12 lat

Telesprzedaż od 12 lat
magazyn reklamowy,

Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić nie wychodząc z domu.

07:30 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 186) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 186) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

08:25 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 187) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 187) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

09:20 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 2654) od 12 lat

Pierwsza miłość od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 2654) Polska (2018)

Jowita i Radek wpadają na nowy trop w sprawie Sylwii. Wyjeżdżają do jej rodzinnej miejscowości, gdzie odkrywają skandal obyczajowy sprzed lat. Korepetycje Wioli idą jak po grudzie. Kuba i Wiola buntują się przeciwko rodzicom. Tymczasem pomiędzy Kaśką a Gosią zaczyna iskrzyć. Norbert, starając się oczyścić przed Ulą, kłamie, iż z Pauliną żyją w wolnym i nowoczesnym związku, z czego Paulina swobodnie korzysta. Ula jest zaskoczona.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

10:00 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 316) od 7 lat

Ewa gotuje od 7 lat
magazyn kulinarny, (odc. 316) Polska (2017)

Prowadząca zabierze widzów w kulinarną podróż po Polsce. Miłośnicy gotowania odwiedzą wraz z nią różne regiony naszego kraju i poznają miejscowe potrawy. Ewa Wachowicz jak zwykle przedstawi przepisy na potrawy szybkie w przygotowaniu, skomponowane ze składników, które każdy znajdzie w swojej lodówce lub pobliskim sklepiku, a przede wszystkim smaczne i zdrowe. Niezmiennie dania będą też elegancko podane.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

10:35 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 317) od 7 lat

Ewa gotuje od 7 lat
magazyn kulinarny, (odc. 317) Polska (2017)

Odcinek zacznie się od rozmowy z Tomaszem Leśniakiem - szefem kuchni reprezentacji Polski w piłce nożnej. Ewa Wachowicz ugotuje potrawy inspirowane jego przepisami. Zacznie od delikatnego żurku na króliku, który jest ulubioną potrawą selekcjonera Adama Nawałki. Następnie przygotuje pierś z kaczki w aromatycznym kompocie śliwkowym - to z kolei receptura stworzona z myślą o Robercie Lewandowskim. Natomiast na deser będzie zaskakujące ciasto czekoladowo-majonezowe, które szef kuchni wymyślił dla Artura Jędrzejczyka.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

11:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 157) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 157) Polska (2015)

Na oddział chirurgiczny trafia młody mężczyzna, który wypadł z okna. Okazuje się, że mężczyzna cierpi na zaburzenia psychiczne i z powodu zdiagnozowanej schizofrenii jest na rencie. Jego dziewczyna obawia się, że partner próbował odebrać sobie życie, ponieważ chciała z nim zerwać. W szpitalu zjawia się brat pacjenta. Wychodzi na jaw, że brat i dziewczyna pacjenta zakochali się w sobie. Na dodatek krewny hospitalizowanego mężczyzny zaczyna podejrzewać, że brat wcale nie chciał się zabić, lecz jedynie wykorzystuje chorobę, by manipulować nim i swoją dziewczyną. Tymczasem na oddziale zostaje przeprowadzona kontrola przez Państwową Inspekcję Pracy. Okazuje się, że ktoś doniósł na Julitę.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

12:00 Słoiki serial paradokumentalny, Na bazarze (odc. 47) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Na bazarze (odc. 47) Polska (2014-2015)

Krysia i Andrzej z Kalisza otworzyli własny sklepik z warzywami i owocami. Kobieta zaczyna romansować z dostawcą towarów. Jej skok w bok odkrywa sąsiadka z budki obok, wścibska Barbara. Kobieta zaczyna szantażować Krystynę i domaga się coraz większych pieniędzy. Na dodatek sugeruje, że przyjezdni Krysia i Andrzej nie pasują do warszawskich handlarzy i powinni sprzedać swój dobrze prosperujący sklepik. Krysia nie chce się na to zgodzić, dlatego z zemsty Barbara opowiada Andrzejowi o zdradzie żony.

13:00 Małolaty serial paradokumentalny, Zemsta (odc. 20) od 12 lat z napisami

Małolaty od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Zemsta (odc. 20) Polska (2015)

16-letnia Ada miewa napady złości i agresji. Zakochany w niej Łukasz całkowicie się jej podporządkował. Nauczyciel matematyki nakazuje jej poprawę ocen, a jako korepetytora wskazuje szkolnego playboya Rafała. Ada zakochuje się w Rafale i zrywa z Łukaszem, przez co dochodzi do awantury i kolejnego wybuchu złości. Okazuje się jednak, że Rafał nie traktuje Ady poważnie. Dziewczyna postanawia się zemścić. Namawia swoją kuzynkę Laurę, by go uwiodła i porzuciła. Plan udaje się zrealizować, ale w międzyczasie Laura sama zakochuje się w Rafale.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

14:00 Lizzie McGuire serial komediowy, (odc. 9) od 12 lat

Lizzie McGuire od 12 lat
serial komediowy, (odc. 9) USA (2003)

Komediowa historia o dorastaniu nastolatki Lizzie McGuire - od kupowania pierwszego stanika do pożegnania murów college'u. Bohaterka zmaga się z typowymi problemami szkolnej rzeczywistości, chłopcami i swoją rodziną. Nieustannie musi rywalizować z Kate - kiedyś jej najlepszą przyjaciółką, obecnie największym wrogiem. Na szczęście wspiera ją dwójka wiernych przyjaciół: Miranda i Gordo. Codzienne życie urozmaica jej mnóstwo zwariowanych pomysłów. Serial o przeciętnej dziewczynie zdobył popularność wśród widzów ze względu na dowcipny scenariusz i odtwórczynię głównej roli, Hilary Duff. Całość jest dziełem specjalistów, którzy współpracowali przy kreowaniu wizerunków m.in. Britney Spears i Avril Lavigne.

Aktorzy: Hilary Duff Adam Lamberg Lalaine Jake Thomas Hallie Todd

14:30 Daleko od noszy serial komediowy, Ogólnopolskie zawody (odc. 5) od 12 lat

Daleko od noszy od 12 lat
serial komediowy, Ogólnopolskie zawody (odc. 5) Polska (2003)

Inspekcja z ministerstwa wystawia szpitalowi negatywną opinię. Ordynator, by zachować swoje stanowisko, musi zorganizować konkurs. Ma on na celu wyłonienie osoby, która najszybciej wypowie hasło, pojawiające się w farmaceutycznej reklamie. Przedsiębiorczy ordynator usuwa z placówki wszystkich chorych. W tej sytuacji największe szanse na zwycięstwo ma doktor Kidler.

Aktorzy: Piotr Gąsowski Hanna Śleszyńska Krzysztof Kowalewski Paweł Wawrzecki Magdalena Mazur
Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński

15:00 Daleko od noszy serial komediowy, Piątek trzynastego (odc. 6) od 12 lat

Daleko od noszy od 12 lat
serial komediowy, Piątek trzynastego (odc. 6) Polska (2003)

Dla doktora Basena piątek trzynastego zaczyna się pechowo. W windzie spotyka kobietę w ciąży, która zabija pająka oraz zakonnicę z czarnym kotem. Wszyscy pracownicy szpitala zaczynają wierzyć w przesądy. Żeby przywrócić porządek, ordynator jest zmuszony poprosić o pomoc księdza i kominiarzy.

Aktorzy: Piotr Gąsowski Hanna Śleszyńska Krzysztof Kowalewski Paweł Wawrzecki Magdalena Mazur
Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński

15:30 Świat według Bundych serial komediowy, (odc. 49) od 12 lat

Świat według Bundych od 12 lat
serial komediowy, (odc. 49) USA (1988-1989)

Klan Bundych składa się z czterech osób. Głowa rodziny, Al (Ed O'Neill), jest sprzedawcą w sklepie z damskim obuwiem. Nie zarabia zbyt wiele, a musi utrzymać całą rodzinę. Głównym zajęciem jego żony Peggy (Katey Sagal) jest bowiem wypoczywanie na sofie, oglądanie telewizji oraz jedzenie słodyczy. Kelly (Christina Applegate), ich starsza córka, uwielbia spotykać się z chłopakami i choć nie grzeszy inteligencją, czasem zachowuje się nad wyraz rozsądnie. Jej młodszy brat Bud (David Faustino) przeżywa niekończące się frustracje, spowodowane brakiem powodzenia u płci przeciwnej, lecz jest wytrwały i nigdy się nie poddaje. Ostatnim, ale nie mniej ważnym członkiem rodziny jest pies Buck.

Aktorzy: Ed O'Neill David Faustino Christina Applegate Katey Sagal Amanda Bearse

16:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Sprawa dla redaktora (odc. 365) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Sprawa dla redaktora (odc. 365) Polska (2011)

Pewnego dnia Marian pokazuje Ferdkowi stary film, na którym widać Arnolda Boczka, wykonującego pewne tajemnicze czynności. Kiepski i Paździoch postanawiają prześwietlić przeszłość sąsiada. Podejrzewają, że może być on... ludożercą. Sprawę przekazują w ręce doświadczonego reportera.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Bartosz Żukowski Ryszard Kotys
Reżyseria: Patrick Yoka

16:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Czułe słówka (odc. 366) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Czułe słówka (odc. 366) Polska (2011)

Ferdynand dochodzi do wniosku, że otaczająca go rzeczywistość jest zupełnie inna od tej pokazywanej w telewizji. Kiepski ma dość szarej i ponurej rzeczywistości. Postanawia zmienić swoje życie. Wkrótce zakochuje się w pięknej modelce, którą zobaczył w telewizyjnej reklamie szamponu do włosów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Bartosz Żukowski Ryszard Kotys
Reżyseria: Patrick Yoka

17:00 Słoiki serial paradokumentalny, Na bazarze (odc. 47) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Na bazarze (odc. 47) Polska (2014-2015)

Krysia i Andrzej z Kalisza otworzyli własny sklepik z warzywami i owocami. Kobieta zaczyna romansować z dostawcą towarów. Jej skok w bok odkrywa sąsiadka z budki obok, wścibska Barbara. Kobieta zaczyna szantażować Krystynę i domaga się coraz większych pieniędzy. Na dodatek sugeruje, że przyjezdni Krysia i Andrzej nie pasują do warszawskich handlarzy i powinni sprzedać swój dobrze prosperujący sklepik. Krysia nie chce się na to zgodzić, dlatego z zemsty Barbara opowiada Andrzejowi o zdradzie żony.

18:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 21) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 21) Polska (2014)

Emil, syn pary lekarzy leży w jednej z sal oddziału pediatrycznego. Chłopak skarży się na silne bóle brzucha. Ponieważ badania nic nie wykazują, zostaje wypuszczony do domu. Pod materacem łóżka, które zajmował, zostają znalezione leki. Niebawem chłopiec wraca do szpitala. Tym razem jego stan jest znacznie poważniejszy, ale lekarze nadal nie potrafią zdiagnozować jego przypadłości. Rodzice oskarżają klinikę o zaniedbania. Tymczasem do mieszkania, wynajmowanego przez pielęgniarki Anię, Ewę i Małgosię, przychodzi pismo ze spółdzielni. Okazuje się, że kobiety maja sporą niedopłatę za wodę. Między koleżankami wybucha kłótnia o oszczędzanie. Na szczęście Małgosia, zachowuje zimną krew i odkrywa prawdziwy powód problemów z wodą.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

19:00 Ally McBeal serial komediowy, (odc. 74) od 12 lat

Ally McBeal od 12 lat
serial komediowy, (odc. 74) USA (2000)

John, z powodu ciągłej obecności matki Kimmie, postanawia z nią zerwać. Nelle i Ling konkurują ze sobą podczas aukcji charytatywnej. Cindy snuje plany wobec Richarda. Ally niepokoi brak fizycznego kontaktu z Larrym. Tymczasem Elaine zostaje pozwana przez byłego pracownika firmy z powodu obrażenia jego męskiej dumy.

Aktorzy: Calista Flockhart Greg Germann Jane Krakowski Peter MacNicol Courtney Thorne-Smith

20:00 Ally McBeal serial komediowy, (odc. 75) od 12 lat

Ally McBeal od 12 lat
serial komediowy, (odc. 75) USA (2000)

Dalsze losy 30-letniej prawniczki Ally McBeal. Każdy odcinek serialu opowiada o innej sprawie sądowej, którą zajmuje się Ally i jej przyjaciele z kancelarii Cage & Fish.

Aktorzy: Calista Flockhart Greg Germann Jane Krakowski Peter MacNicol Courtney Thorne-Smith

21:00 24 godziny serial sensacyjny, (odc. 74) od 16 lat

24 godziny od 16 lat
serial sensacyjny, (odc. 74) USA (2004-2005)

Odpowiedzialni za dokonanie zamachu terroryści emitują materiał filmowy, na którym widać uprowadzonego sekretarza obrony Jamesa Hellera. Razem z nim przetrzymywana jest jego córka Audrey. Zdesperowany Jack chce dołączyć do CTU, by uratować życie szefowi oraz ukochanej kobiecie. Będzie musiał się spotkać z wrogo do niego nastawioną Driscoll. Terroryści ogłaszają, że James Heller będzie sądzony za ludobójstwo i prawdopodobnie stracony. Tymczasem Behrooz, syn Diny i Naviego Arazów, staje przed trudnym wyborem, ponieważ matka zdradza mu, jaką misję ma wypełnić jego rodzina.

Aktorzy: Kiefer Sutherland Carlos Bernard Dennis Haysbert Elisha Cuthbert Mary Lynn Rajskub
Reżyseria: Jon Cassar

22:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Sandały ojca Gaudentego (odc. 65) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Sandały ojca Gaudentego (odc. 65) Polska (2006)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Ryszard Kotys Dariusz Gnatowski
Reżyseria: Okił Khamidow

22:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Spirytyści (odc. 66) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Spirytyści (odc. 66) Polska (2000)

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk
Reżyseria: Okił Khamidow

23:00 24 godziny serial sensacyjny, (odc. 75) od 16 lat

24 godziny od 16 lat
serial sensacyjny, (odc. 75) USA (2004-2005)

Jack z pomocą Chloe wpada na trop porywaczy Andrew. Niestety agent musi bezsilnie patrzeć, jak jeden z nich, Kalil, torturuje zakładnika, aby zdobyć od niego informacje. Tymczasem Curtis przesłuchuje syna sekretarza obrony Hellera.

Aktorzy: Kiefer Sutherland Carlos Bernard Dennis Haysbert Elisha Cuthbert Mary Lynn Rajskub

00:00 Fala zbrodni serial sensacyjny, Oko za oko (odc. 63) od 16 lat

Fala zbrodni od 16 lat
serial sensacyjny, Oko za oko (odc. 63) Polska (2006)

OPZ odkrywa nowe fakty w aferze hazardowej. Próbuje znaleźć dowody przeciwko Ernestowi von Steinowi. Młody nadal jest zawieszony i nie może wrócić do pracy w policji. Jonasz źle odbiera zachowanie Czarnej wobec swojej osoby. Prowadzi to do kłótni. Za sprawą Ernesta von Steina wiceminister finansów Rokicki zostaje wciągnięty w paliwowo-hazardową aferę. Bella Tati towarzyszy von Steinowi podczas spotkań towarzyskich. Pomaga mu w przekupywaniu ludzi mających wpływ na tworzenie prawa w Polsce. Chociaż robi to bardzo dyskretnie, okazuje się, że OPZ śledzi każdy jej krok.

Aktorzy: Mirosław Baka Agnieszka Wagner Natasza Urbańska Mariusz Jakus Dorota Kamińska
Reżyseria: Filip Zylber

01:00 Telesprzedaż magazyn reklamowy, od 12 lat

Telesprzedaż od 12 lat
magazyn reklamowy,

Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić nie wychodząc z domu.

01:30 Lizzie McGuire serial komediowy, (odc. 30) od 12 lat

Lizzie McGuire od 12 lat
serial komediowy, (odc. 30) USA (2003)

Komediowa historia o dorastaniu nastolatki Lizzie McGuire - od kupowania pierwszego stanika do pożegnania murów college'u. Bohaterka zmaga się z typowymi problemami szkolnej rzeczywistości, chłopcami i swoją rodziną. Nieustannie musi rywalizować z Kate - kiedyś jej najlepszą przyjaciółką, obecnie największym wrogiem. Na szczęście wspiera ją dwójka wiernych przyjaciół: Miranda i Gordo. Codzienne życie urozmaica jej mnóstwo zwariowanych pomysłów. Serial o przeciętnej dziewczynie zdobył popularność wśród widzów ze względu na dowcipny scenariusz i odtwórczynię głównej roli, Hilary Duff. Całość jest dziełem specjalistów, którzy współpracowali przy kreowaniu wizerunków m.in. Britney Spears i Avril Lavigne.

Aktorzy: Hilary Duff Adam Lamberg Lalaine Jake Thomas Hallie Todd

02:00 Słoiki serial paradokumentalny, Dla Elizy (odc. 39) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Dla Elizy (odc. 39) Polska (2014-2015)

Polonista Kuba sprowadza się do stolicy z Krakowa do swojej dziewczyny Elizy, rodowitej warszawianki, którą poznał przez internet. Kuba nie cierpi Warszawy i na każdym kroku podkreśla wyższość swojego rodzinnego miasta. Jest to powodem wielu kłótni. Kuba zaprzyjaźnia się jednak ze szwagrem Elizy - Romkiem, który pochodzi z Wrocławia i także nie lubi Warszawy. Kiedy obiad z rodzicami Elizy, warszawiakami z tradycjami, kończy się kłótnią, kobieta grozi partnerowi rozstaniem.

03:00 Małolaty serial paradokumentalny, Córka (odc. 24) od 12 lat

Małolaty od 12 lat
serial paradokumentalny, Córka (odc. 24) Polska (2015)

Agata jest córką lekarki i biznesmena. Jej relacje z rodzicami układały się pomyślnie do czasu, kiedy rozpoczęła naukę w liceum prowadzonym przez siostry zakonne. Z szalonej imprezowiczki stała się refleksyjną introwertyczką. Za duchowym rozwojem córki stoi znajomość z zakonnicą Dorotą. Rodzice na próżno zapewniają córce rozrywki i prezenty. W końcu odbywają poważną rozmowę. Okazuje się, że małżeństwo 15 lat temu adoptowało Agatę. Wkrótce wychodzi na jaw kolejny sekret z życia rodziny.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

04:00 Disco gramy program muzyczny, (odc. 3201) od 12 lat

Disco gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3201)

Poranny program, w którym prezentowane są muzyczne hity i teledyski popularnych artystów z Polski i zagranicy.

05:00 Disco gramy program muzyczny, (odc. 3202) od 12 lat

Disco gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3202)

Poranny program, w którym prezentowane są muzyczne hity i teledyski popularnych artystów z Polski i zagranicy.


Sobota
06:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 3993) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3993) Polska (2018)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

07:00 Cimarron Strip western, Podróż (odc. 1) od 12 lat

Cimarron Strip od 12 lat
western, Podróż (odc. 1) USA (1968)

Amerykański stróż prawa, Jim Crown (Stuart Whitman), prowadził dotąd życie na prerii. Teraz został wysłany do Dzikiej Doliny, której miejscowy szeryf podał się do dymisji. Okazuje się, że Crown musi radzić sobie sam, by zaprowadzić ład i porządek na pograniczu terytorium Kansas i ziem zamieszkiwanych przez Indian.

Aktorzy: Stuart Whitman Percy Herbert Randy Boone Jill Townsend
Reżyseria: Christopher Knopf

08:30 Panienki serial komediowy, (odc. 2) od 12 lat

Panienki od 12 lat
serial komediowy, (odc. 2) Polska (2004)

Anna wybiera się na zdjęcia próbne. W tym samym czasie pęka kaloryfer. Dziewczyny dzwonią do hydraulika. Fachowiec wkrótce zjawia się na miejscu. Okazuje się, że bardziej niż pracą jest zainteresowany Barbarą. Za wszelką cenę stara się jej zaimponować. Dopiero po pewnym czasie udaje mu się usunąć usterkę. Anna może umyć włosy i pójść na zdjęcia próbne. Tymczasem do fachowca dzwoni żona, żądając, by natychmiast wrócił do domu. Anna wraca ze zdjęć próbnych. Jest wściekła, gdyż okazało się, że studio poszukiwało wyłącznie puszystych modelek.

Aktorzy: Weronika Książkiewicz Katarzyna Glinka Małgorzata Socha Magda Margulewicz Robert Gonera
Reżyseria: Przemysław Angerman

09:00 Słoiki serial paradokumentalny, Pisarka (odc. 43) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Pisarka (odc. 43) Polska (2014-2015)

Anna przyjeżdża do Warszawy, by podpisać umowę na wydanie swojej pierwszej książki. W wydawnictwie poznaje innego autora kryminałów, Wojtka, którego książki słabo się ostatnio sprzedają. Tymczasem Anna odnosi sukces. Młoda pisarka wprowadza się do mieszkania w starej kamienicy. Niebawem zaczynają się w nim dziać dziwne rzeczy - podobne do tych, o których autorka pisała w swoich kryminałach, m.in. napisy na lustrze, tajemnicze przesyłki, zagadki słowne. Anna zaczyna podejrzewać Wojtka, swojego konkurenta. Sprawą zajmuje się policja, która nie jest w stanie pomóc autorce.

10:00 Słoiki serial paradokumentalny, Randa w ciemno (odc. 44) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Randa w ciemno (odc. 44) Polska (2014-2015)

Joasia poznała przez internet wymarzonego mężczyznę. Dla niego zostawiła życie w małym miasteczku i ojca alkoholika. W rzeczywistości Mirek okazał się daleki od ideału. Dziewczyna jednak nie ma dokąd wrócić, więc z nim zamieszkuje, mimo że go nie kocha. Liczy, że jak tylko znajdzie pracę, wyprowadzi się. Z czasem mężczyzna staje się coraz bardziej natarczywy i agresywny.

11:00 Słoiki serial paradokumentalny, Ukochana niania (odc. 45) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Ukochana niania (odc. 45) Polska (2014-2015)

Po śmierci męża 55-letnia Anna postanawia rozliczyć się z przeszłością. Wyjeżdża do Warszawy, gdzie poznaje Jagodę. Wzbudza jej zaufanie i podejmuje pracę jako opiekunka jej trzyletniego synka. Sprawa się komplikuje, kiedy Anna odkrywa, że partner Jagody molestuje seksualnie małego Jasia. Nie może pozostać obojętna. Dochodzi do tragedii. Wkrótce okazuje się, że spotkanie Anny z Jagodą nie było przypadkowe. Niania jest bowiem biologiczną matką Jagody.

12:00 Słoiki serial paradokumentalny, Czyje to dziecko (odc. 46) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Czyje to dziecko (odc. 46) Polska (2014-2015)

Trzy lata temu Kasia zaszła w ciążę z poznanym na imprezie mężczyzną. Teraz zjawia się z 2-letnim Antosiem w Warszawie, w domu zamożnego kochanka. Chce uzyskać pomoc od domniemanego ojca dziecka. Badania DNA potwierdzają, że ojcem Antosia jest warszawiak. Kiedy mężczyzna zgadza się na żądania finansowe Kasi, okazuje się, że dziewczyna jest oszustką i już nie pierwszy raz wykorzystała znajomości w laboratorium, by wyłudzić pieniądze od naiwnych mężczyzn.

13:00 Małolaty serial paradokumentalny, Młoda blogerka (odc. 16) od 12 lat z napisami

Małolaty od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Młoda blogerka (odc. 16) Polska (2015)

16-letnia Nadia prowadzi blog i vlog poświęcone modzie. Choć jest rozpoznawalna, z dnia na dzień podejmuje decyzję, że nie będzie się już tym zajmować. Jej matka Danuta nie akceptuje decyzji córki. Uważa, że Nadię czeka kariera w świecie mody. Dziewczyna ma coraz gorsze relacje z matką, a wsparcie okazuje jej tylko babcia Stefania, od lat skłócona z Danutą. Poróżniła je przeszłość ojca Nadii, który nawet nie wie, że ma córkę. Nastolatka za wszelką cenę chce go odnaleźć i poznać.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

14:00 Małolaty serial paradokumentalny, (odc. 17) od 12 lat z napisami

Małolaty od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, (odc. 17) Polska (2015)

Problemy i troski młodzieży pokazane z dwóch perspektyw: małolata, który nie radzi sobie z zaistniałą sytuacją, oraz dorosłego, który stara się mu pomóc. Każdy odcinek to wyprawa do zamkniętego świata zbuntowanego nastolatka. Agresja, wagary, alkohol czy przemoc w rodzinie to tylko niektóre z tematów poruszanych w serialu. Nie każda historia ma szczęśliwe zakończenie.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

15:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 18) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 18) Polska (2014)

Do szpitala trafia bardzo otyły maminsynek, 35-letni Michał. Mężczyzna mieszka z matką, bo boi się, że odchodząc, zada jej ból. Lekarze podejrzewają u niego cukrzycę. 60-letnia matka ma obsesję na punkcie szczęścia syna. Izoluje go od kobiet, które jej zdaniem są źródłem wszelkiego zła, i notorycznie przekarmia. Gdy Michał zdobywa się na akt odwagi i mówi matce, że ma partnerkę, z którą chciałby się związać na stałe, starsza pani wpada w szał i traci przytomność. Lekarze badając ją, stwierdzają, że ma guza mózgu. W jednej chwili świat Michała wali się w gruzy. Zaczyna wyrzucać sobie, że zawiódł matkę. Kompletnie zapomina, że ma prawo do własnego życia.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

16:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 19) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 19) Polska (2014)

Do szpitala trafia 16-letni Damian. Stopa chłopaka jest zmiażdżona przez samochód. Konieczna jest amputacja trzech palców. Chłopcu towarzyszy matka, Sylwia. Po pewnym czasie w klinice zjawia się również jego ojciec, Krzysztof. Żąda od lekarzy, by do końca walczyli o uratowanie stopy syna. Okazuje się, że to on jest sprawcą nieszczęsnego wypadku. Mimo to bardziej zależy mu na zagrożonej karierze sportowej nastolatka, który jest dobrze zapowiadającym się piłkarzem, niż na nim samym. W pewnej chwili Krzysztof dowiaduje się, że Damian i Sylwia wyrazili wspólną zgodę na amputację. Wściekły, wykrzykuje własnemu dziecku, jak bardzo się na nim zawiódł. Damian nie pozostaje dłużny. Prosto w twarz mówi ojcu, że nie chce go więcej widzieć. Dopiero jedna z pielęgniarek, Maria, uświadamia mężczyźnie, jak wielki błąd popełnia, zachowując się jak bezwzględny tyran.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

17:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 20) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 20) Polska (2014)

60-letni Zbigniew trafia na oddział z objawami zatrucia. W szpitalu odwiedza go syn Leszek z żoną Moniką. Oboje mają nadzieję, że teść uczyni syna prezesem swojej firmy. W pewnym momencie dołącza do nich drugi z synów, Jan. Mężczyzna od lat oskarża ojca o to, że doprowadził do samobójczej śmierci ich matki. Jan ma za sobą leczenie psychiatryczne. Próbował zabić siebie i ojca. Czas pokaże, czy brat Leszka ma coś wspólnego z zatruciem Zbigniewa.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

18:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 21) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 21) Polska (2014)

Emil, syn pary lekarzy leży w jednej z sal oddziału pediatrycznego. Chłopak skarży się na silne bóle brzucha. Ponieważ badania nic nie wykazują, zostaje wypuszczony do domu. Pod materacem łóżka, które zajmował, zostają znalezione leki. Niebawem chłopiec wraca do szpitala. Tym razem jego stan jest znacznie poważniejszy, ale lekarze nadal nie potrafią zdiagnozować jego przypadłości. Rodzice oskarżają klinikę o zaniedbania. Tymczasem do mieszkania, wynajmowanego przez pielęgniarki Anię, Ewę i Małgosię, przychodzi pismo ze spółdzielni. Okazuje się, że kobiety maja sporą niedopłatę za wodę. Między koleżankami wybucha kłótnia o oszczędzanie. Na szczęście Małgosia, zachowuje zimną krew i odkrywa prawdziwy powód problemów z wodą.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

19:00 Szkolna imprezka komedia, od 12 lat

Szkolna imprezka od 12 lat
komedia, Niemcy (2013)

Złodziej Zeki Müller (Elyas M'Barek) po wyjściu z więzienia próbuje odzyskać zrabowany łup, który jest ukryty pod halą sportową pewnego gimnazjum. Aby do niego dotrzeć, zatrudnia się jako nauczyciel języka niemieckiego. Komedia, która pozwoli uczniom przez dwie godziny zagościć w szkole, o jakiej marzą, a starszym widzom przekonać się, czy rzeczywiście tęsknią za latami nauki. Film zbiera pozytywne recenzje krytyków i jest laureatem wielu nagród, w tym na prestiżowym festiwalu komedii w Monte Carlo.

Aktorzy: Elyas M'Barek Karoline Herfurth Katja Riemann Jana Pallaske Alwara Höfels
Reżyseria: Bora Dagtekin

21:15 Świat według Kiepskich serial komediowy, Sposób na blondynkę (odc. 67) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Sposób na blondynkę (odc. 67) Polska (2001)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk Ryszard Kotys
Reżyseria: Okił Khamidow

21:40 Świat według Kiepskich serial komediowy, Szczur lądowy (odc. 68) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Szczur lądowy (odc. 68) Polska (2006)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Ryszard Kotys Dariusz Gnatowski
Reżyseria: Okił Khamidow

22:10 Świat według Kiepskich serial komediowy, Szkielet Fon Bibersztajna (odc. 69) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Szkielet Fon Bibersztajna (odc. 69) Polska (2006)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Ryszard Kotys Dariusz Gnatowski
Reżyseria: Okił Khamidow

22:40 Jackpot komedia kryminalna, od 16 lat

Jackpot od 16 lat
komedia kryminalna, Norwegia (2011)

Oscar Svendsen (Kyrre Hellum) i jego trzej przyjaciele wygrali w zakładach piłkarskich dużą sumę pieniędzy. Staja przed dylematem jak podzielić wygraną.

Aktorzy: Kyrre Hellum Mads Ousdal Henrik Mestad Arthur Berning Andreas Cappelen
Reżyseria: Magnus Martens

00:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Kasa chorych (odc. 28) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Kasa chorych (odc. 28) Polska (2001)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk Ryszard Kotys
Reżyseria: Okił Khamidow

01:00 Na krawędzi serial kryminalny, (odc. 9) od 12 lat z napisami

Na krawędzi od 12 lat z napisami
serial kryminalny, (odc. 9) Polska (2012)

Marta zwołuje konferencję prasową, na której zwraca się z prośbą o pomoc w odnalezieniu Mayera. Oferuje 2 miliony złotych nagrody. Wkrótce dzwoni do Niemczyka. Daje mu trzy dni na uwolnienie mężczyzny. Tomek stara się znaleźć powiązania między Wolańskim, Niemczykiem i Zawadą a Sajno. Trafia na nazwisko Orpik. Wkrótce jedzie na spotkanie z tak nazywającą się staruszką, która okazuje się matką Marty. Z archiwalnych wydań gazet Kamiński dowiaduje się, że Sajno upozorowała gwałt, by wyłudzić pieniądze. Ona tymczasem zostaje aresztowana. Tamara trafia na trop dilera, który sprzedał jej felerną działkę. Okazuje się, że dostała pigułkę gwałtu i wyszła z klubu z nieznajomym. Przeglądając nagrania z kamery przemysłowej, trafia na trop Rogali, handlarza żywym towarem.

Aktorzy: Urszula Grabowska Marek Bukowski Mateusz Damięcki Przemysław Sadowski Maria Niklińska
Reżyseria: Maciej Dutkiewicz

03:00 Na rybę magazyn wędkarski, Szwecja (odc. 1) od 12 lat

Na rybę od 12 lat
magazyn wędkarski, Szwecja (odc. 1) Polska (2013-2016)

Dzisiaj twórcy cyklu zapraszają na wyprawę do Szwecji. Dla wędkarzy to prawdziwy raj - piękne jeziora i wielkie szczupaki. Widzowie będą mieli okazję podpatrzeć w akcji jednego z najlepszych polskich wędkarzy Jacka Kolędowicza. Doradzi on, w jaki sposób zachować pamiątkę z połowu. Wiele przydatnych wskazówki da także miejscowy wędkarz

Prowadzący: Piotr Talma

03:30 Czas na kulturę program kulturalny, (odc. 6) od 12 lat

Czas na kulturę od 12 lat
program kulturalny, (odc. 6) Polska (2013)

Magazyn o szeroko rozumianej kulturze. Autorzy pokazują, że tworzy ją nie tylko sztuka, ale wszystko co nas otacza, także ubrania, sport, zainteresowania, media i przedmioty codziennego użytku. Każdy odcinek to swoisty kolaż różnorodnych tematów odkrywających przed widzami bogactwo współczesnej kultury.

Prowadzący: Sebastian Gross

04:00 Disco gramy program muzyczny, (odc. 3203) od 12 lat

Disco gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3203)

Poranny program, w którym prezentowane są muzyczne hity i teledyski popularnych artystów z Polski i zagranicy.

05:00 Disco gramy program muzyczny, (odc. 3204) od 12 lat

Disco gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3204)

Poranny program, w którym prezentowane są muzyczne hity i teledyski popularnych artystów z Polski i zagranicy.


Sobota
06:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 3994) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3994) Polska (2018)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

07:00 Cimarron Strip western, Legenda Juda Starra (odc. 2) od 12 lat

Cimarron Strip od 12 lat
western, Legenda Juda Starra (odc. 2) USA (1968)

Przestępca Jud Starr zostaje odbity przez swój gang. Po napadzie na Cimarron Strip gangsterzy ukrywają się na ziemiach Indian Cherokee. Crownowi udaje się złapać Starra tuż przed ślubem z Indianką i eskortuje go do Cimarron.

Aktorzy: Stuart Whitman Percy Herbert Randy Boone Jill Townsend
Reżyseria: Christopher Knopf

08:30 Panienki serial komediowy, (odc. 3) od 12 lat

Panienki od 12 lat
serial komediowy, (odc. 3) Polska (2004)

Matylda otrzymuje tajemniczą paczkę z Indii. Zaciekawiona Basia podejrzewa, że w środku mogą być narkotyki. Anna chce zainstalować w mieszkaniu telefon, gdyż bez niego nie może znaleźć pracy jako modelka. Celina ma znajomego, który od ręki może im pomóc w załatwieniu numeru telefonicznego. Jego oferta jest jednak nietypowa. Dziewczyny będą mogły korzystać z aparatu, jeżeli zgodzą się na pracę w party line. Basi nie bardzo podoba się taka perspektywa. Wciąż intryguje ją to, co jest w paczce do Matyldy. Razem z Celiną usiłują ją otworzyć.

Aktorzy: Weronika Książkiewicz Katarzyna Glinka Małgorzata Socha Magda Margulewicz Robert Gonera
Reżyseria: Przemysław Angerman

09:00 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 2650) od 12 lat

Pierwsza miłość od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 2650) Polska (2018)

Stan psychiczny Karola się pogarsza - mężczyzna jest strzępkiem nerwów. Przejęta Ewa namawia go na leczenie. Natomiast Weksler potajemnie kupuje nielegalną broń. Cezary i Beata dostają informację od Melki, że zamierza ich zatrzymać policja. Spanikowani salwują się ucieczką, w której pomagają im Artur z Kingą. Wiktoria nie ma wątpliwości, że Olek wdał się w romans. Jest przekonana, że jego kochanką jest siostra Walerego - Ula. Postanawia się z nią skonfrontować.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

09:40 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 2651) od 12 lat

Pierwsza miłość od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 2651) Polska (2018)

Cezary, chcąc chronić Beatę, postanawia wszystkie winy wziąć na siebie. Kobieta jednak się nie zgadza. Koniec końców oboje muszą uciekać z kraju. Pomiędzy Kubą i Wiolą dochodzi do zaostrzenia konfliktu. Zaalarmowani Kaśka i Gosia postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce. Dzieciaki nie wiedzą, co zafundują im rodzice. Radek dostaje ofertę pracy. Początkowy entuzjazm szybko stygnie, gdy okazuje się, że nikt nie chce go zatrudnić z powodu przeszłości. Jowita stawia się w redakcji "YOLO" i dostaje niecodzienną propozycję.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

10:25 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 2652) od 12 lat

Pierwsza miłość od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 2652) Polska (2018)

Paweł pierwszy raz siada na wózek inwalidzki. Wydaje się pełen optymizmu. Nic nie zapowiada dramatycznych zdarzeń, jakie nastąpią nadchodzącej nocy. Norbert całkowicie stracił rozum dla Uli. Bartek zabrania mu pchać się w romans, ale przyjaciel nie słucha. Kiedy pozbywa się z domu Pauliny, odwiedza go Ula. Krystian, chcąc zrehabilitować się w oczach Kaliny, znajduje nową pracę. Piotrek nie podziela jego entuzjazmu, ale ostatecznie wraz z nim zatrudnia się w ochronie.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

11:05 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 2653) od 12 lat

Pierwsza miłość od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 2653) Polska (2018)

Marysia robi wszystko, by ratować Pawła. Nie czekając na lekarza, bierze sprawy w swoje ręce, czym naraża się przełożonym. Życie Pawła jest dla niej najważniejsze. W redakcji "YOLO" trwa cicha wojna pomiędzy Jowitą a Sylwią. Jednocześnie Jowita stara się ukraść dowód szefowej, by znaleźć trop w sprawie tajemniczej jej przeszłości. Kaśka i Gosia stawiają na swoim i Kuba, chcąc nie chcąc, musi udzielać Wioli korepetycji z polskiego. Dochodzi do ostrego spięcia pomiędzy młodymi.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

11:50 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 2654) od 12 lat

Pierwsza miłość od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 2654) Polska (2018)

Jowita i Radek wpadają na nowy trop w sprawie Sylwii. Wyjeżdżają do jej rodzinnej miejscowości, gdzie odkrywają skandal obyczajowy sprzed lat. Korepetycje Wioli idą jak po grudzie. Kuba i Wiola buntują się przeciwko rodzicom. Tymczasem pomiędzy Kaśką a Gosią zaczyna iskrzyć. Norbert, starając się oczyścić przed Ulą, kłamie, iż z Pauliną żyją w wolnym i nowoczesnym związku, z czego Paulina swobodnie korzysta. Ula jest zaskoczona.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

12:35 Na rybę magazyn wędkarski, Austria (odc. 2) od 12 lat

Na rybę od 12 lat
magazyn wędkarski, Austria (odc. 2) Polska (2013-2016)

W tym odcinku Tomek i Piotrek odwiedzają Austrię. W krystalicznie czystej wodzie rzeki Ois będą łowić piękne pstrągi, a malownicze krajobrazy austriackiej wsi staną się tłem zabawnej rywalizacji między wędkarzami. Wydanie to urozmaici także rozmowa z ichtiologami, profesorami uniwersytetu w Wiedniu. Wesołe miasteczko Prater stanie się zaś miejscem dość nietypowego połowu wieloryba.

Prowadzący: Piotr Talma

13:00 Małolaty serial paradokumentalny, Studniówka (odc. 18) od 12 lat

Małolaty od 12 lat
serial paradokumentalny, Studniówka (odc. 18) Polska (2015)

Maturzystka Lena przez całe liceum czekała na studniówkę. Krótko przed balem dopada ją silny ból głowy, ale dziewczyna bagatelizuje problem i nie mówi o niczym rodzicom. Wracając z próby poloneza, nagle mdleje. Rodzice zabraniają jej iść na studniówkę, ponieważ powinna się oszczędzać. Ponadto narzucają jej dietę i ograniczają kontakty ze znajomymi. Lenie pomaga psycholog Norbert. Dziewczyna pogrąża się w depresji, pije alkohol i nie chce się leczyć. Wkrótce dowiaduje się, że jej chłopak Irek wybiera się na bal z Agnieszką, ponieważ nie chce iść samemu. Psycholog rozmawia z rodzicami Leny, ale problemy dziewczyny wcale się nie kończy.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

14:00 Małolaty serial paradokumentalny, Pan od teatru (odc. 19) od 12 lat z napisami

Małolaty od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Pan od teatru (odc. 19) Polska (2015)

Licealistka Magda należy do kółka teatralnego prowadzonego przez przystojnego aktora Szymona. Grupa przygotowuje właśnie szkolną adaptację "Romea i Julii". Magda zakochuje się w Szymonie, a po jednej z prób nawiązuje z nim romans. Niebawem ich związek odkrywa matka dziewczyny, Hanka. Kobieta grozi, że o wszystkim powie ojcu, ale dziewczyna nie chce zrywać z aktorem. Hanka stawia mężczyźnie ultimatum, ale ten również nie zamierza kończyć związku. O całej sprawie dowiaduje się dyrektorka szkoły i wyrzuca Szymona z pracy. Trzy dni później Magda znika z domu.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

15:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Trzy ananasy (odc. 357) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Trzy ananasy (odc. 357) Polska (2011)

W kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 zostaje postawiony automat do gier. Wszyscy od razu korzystają z nowej rozrywki, wydając na nią większość swoich pieniędzy. Wyjątkowe szczęście sprzyja Arnoldowi Boczkowi, który wygrywa dużo częściej niż pozostali. Ferdynand, chcąc się odegrać, uzależnia się od hazardu.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Bartosz Żukowski Ryszard Kotys
Reżyseria: Patrick Yoka

15:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Dług (odc. 359) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Dług (odc. 359) Polska (2011)

Na korytarzu w kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4 pojawia się tajemniczy zegar. Wkrótce sąsiedzi dowiadują się, że odmierza on stale rosnący dług publiczny. Zaczynają się zastanawiać, jak wpłynie to na ich sytuację materialną. Paździoch z żoną decydują się wyjechać z kraju. Ferdynand postanawia ratować państwo i zakłada Radę Ocalenia Narodowego.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Bartosz Żukowski Ryszard Kotys
Reżyseria: Patrick Yoka

16:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Salto (odc. 361) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Salto (odc. 361) Polska (2011)

Marian Paździoch zauważa, że Ferdynand Kiepski dysponuje ogromnym, lecz niewykorzystanym talentem aktorskim. Uważa, że powinien on zająć się sztuką. Żeby pomóc mu zaistnieć w świecie kultury, przedstawia mu osiedlowego działacza - Krzysztofa Krawczyka. Razem rozpoczynają przygotowania do specjalnego pokazu artystycznego.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Bartosz Żukowski Ryszard Kotys

16:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Uczeń czarnoksiężnika (odc. 363) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Uczeń czarnoksiężnika (odc. 363) Polska (2011)

Ferdynand dowiaduje się, że Marian Paździoch zajmuje się czarną magią. Odkrywa także, że jest on złym czarnoksiężnikiem, który swoimi czarami może zagrażać nawet całemu osiedlu. Kiepski usiłuje więc nauczyć czarów swojego syna Waldemara, aby w pojedynku czarnoksiężników pokonał on złego maga Paździocha.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Bartosz Żukowski Ryszard Kotys
Reżyseria: Patrick Yoka

17:00 Słoiki serial paradokumentalny, Pracoholik (odc. 38) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Pracoholik (odc. 38) Polska (2014-2015)

Mateusz chce udowodnić bliskim, że potrafi do czegoś dojść. Razem z żoną wyjeżdża z Sierpca do Warszawy. Szybko znajduje pracę, a wielkomiejskie życie go pochłania. Kariera staje się dla niego ważniejsza od rodziny i żony, która nie jest szczęśliwa w stolicy. By zapomnieć o problemach, Mateusz zaczyna się interesować Moniką - koleżanką z pracy. Anka dowiaduje się o jego romansie i wyprowadza się. Na dodatek Mateusz zaczyna mieć problemy w pracy. Uświadamia sobie, że dla kariery poświęcił małżeństwo i relacje z bliskimi.

18:00 Słoiki serial paradokumentalny, Dla Elizy (odc. 39) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Dla Elizy (odc. 39) Polska (2014-2015)

Polonista Kuba sprowadza się do stolicy z Krakowa do swojej dziewczyny Elizy, rodowitej warszawianki, którą poznał przez internet. Kuba nie cierpi Warszawy i na każdym kroku podkreśla wyższość swojego rodzinnego miasta. Jest to powodem wielu kłótni. Kuba zaprzyjaźnia się jednak ze szwagrem Elizy - Romkiem, który pochodzi z Wrocławia i także nie lubi Warszawy. Kiedy obiad z rodzicami Elizy, warszawiakami z tradycjami, kończy się kłótnią, kobieta grozi partnerowi rozstaniem.

19:00 Alpejska przygoda film familijny, od 12 lat

Alpejska przygoda od 12 lat
film familijny, Szwajcaria (2015)

Ursli (Jonas Hartmann) mieszka z rodziną w wiosce u podnóża Alp. Latem członkowie familii pasają owce na górskich łąkach i produkują słynne szwajcarskie sery. Powoli nadchodzi zima. Jej przetrwanie będzie niezwykle trudne, gdyż podczas podróży do wioski wóz, na którym znajdował się cały wyprodukowany ser, spada w przepaść. Rodzina Ursliego zostaje bez środków do życia, a chłopak postanawia pomóc w kryzysie. Chce zasłużyć na dzwonek, który młodzi chłopcy otrzymują na Święto Wiosennego Przesilenia. W misji pomaga mu jego najlepsza przyjaciółka Seraina (Julia Jeker). Czeka ich prawdziwie emocjonująca przygoda. Rodzinna opowieść o sile miłości i przyjaźni rozgrywająca się w przepięknej scenerii Alp Szwajcarskich.

Aktorzy: Xavier Koller Hartmann Jonas Jecklin Peter Jeker Julia

21:00 Fala zbrodni serial sensacyjny, Śmierć z importu (odc. 19) od 16 lat

Fala zbrodni od 16 lat
serial sensacyjny, Śmierć z importu (odc. 19) Polska (2004)

W mieście dochodzi do dwóch tajemniczych, pozornie niezwiązanych ze sobą zabójstw. Zbadaniem ich okoliczności mają zająć się oficerowie OPZ. W obu przypadkach przyczyną śmierci był gaz, przypominający w działaniu śmiertelnie trujący gaz bojowy. Rodziny zmarłych nie chcą współpracować z policją. Szajba ma również swoje prywatne kłopoty. Jego syn, Maciek, nie chce wracać do matki, woli zostać z razem z nim. Szajba zdaje sobie sprawę, że nie jest dobrym rodzicem. Prowadzi zbyt niebezpieczne życie.

Aktorzy: Mirosław Baka Dorota Kamińska Radosław Pazura Mariusz Jakus Jan Wieczorkowski
Reżyseria: Krzysztof Lang

22:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Tajemnica X muzy (odc. 70) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Tajemnica X muzy (odc. 70) Polska (2000)

Perypetie mieszkańców pewnej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk
Reżyseria: Okił Khamidow

22:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Telewidz (odc. 71) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Telewidz (odc. 71) Polska (2006)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Ryszard Kotys Dariusz Gnatowski
Reżyseria: Okił Khamidow

23:00 Mecz życia dramat obyczajowy, od 12 lat

Mecz życia od 12 lat
dramat obyczajowy, Norwegia (2014)

Anja (Mia Helene Solberg Brekke) jest niezwykle pewną siebie dziewczyna, która uwielbia grać w piłkę nożną. Jej kolega z klasy - Jonas (Victor Papadopoulos Jacobsen) - uważa, że nie jest to sport dla dziewczyn. Dziewczyna postanawia przełamać stereotyp. Wykorzystuje swoje poczucie humoru, by udowodnić przemądrzałemu chłopakowi, że nie ma racji. Nastolatka nie traci energii i optymizmu nawet, gdy zostaje u niej zdiagnozowana białaczka.

Aktorzy: Mia Helene Solberg Brekke Victor Papadopoulos Jacobsen Sigrid Welde Ulrik William Grasli Elias Skotland Gusevik
Reżyseria: Katarina Launing

01:00 Na krawędzi serial kryminalny, (odc. 10) od 12 lat z napisami

Na krawędzi od 12 lat z napisami
serial kryminalny, (odc. 10) Polska (2012)

Tomek informuje Andrzeja, że Niemczyk jest nie do ruszenia. Andrzej jest tym zdziwiony. Wkrótce dostaje od Frydrycha zgodę na inwigilację Niemczyka. Prokurator mówi Andrzejowi o powiązaniach mecenasa z mężczyzną zamordowanym na Żeraniu. Marta przekazuje Tamarze teczkę z pełnomocnictwami w sprawie prowadzenia fundacji "La Liberta". Andrzej obserwuje ćwiczącego Tomka. Chce się dowiedzieć, o co chodzi w całej sprawie. Tomek unika odpowiedzi i wychodzi. Na przejściu dla pieszych zostaje potrącony przez samochód. Wszystko wskazuje na to, że nie był to przypadek. Odwiedza go Marta, lecz Tomek nie chce jej nic powiedzieć. Kobieta rozmawia z Karskim, że śmierć żony Niemczyka nie była zwykłym wypadkiem samochodowym. Podobno Anita odkryła obciążające mecenasa dokumenty. Marta spotyka się z mecenasem, ale ten twierdzi, że nie miał nic wspólnego ze śmiercią żony. Policja wpada na trop handlarza żywym towarem, z którym Tamara wyszła z klubu. Do Marty dzwoni Niemczyk. Mówi, że wie, kto zabił...

Aktorzy: Urszula Grabowska Marek Bukowski Mateusz Damięcki Przemysław Sadowski Maria Niklińska
Reżyseria: Maciej Dutkiewicz

02:00 Słoiki serial paradokumentalny, Niewidzialna miłość (odc. 40) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Niewidzialna miłość (odc. 40) Polska (2014-2015)

Robert przyjechał do Warszawy z małej miejscowości pod Łodzią. Interesuje się elektroniką i marzy o pracy w dużym koncernie. Zatrudnia się jako goniec w korporacji zajmującej się elektroniką. Zakochuje się w Angelice, pięknej pani dyrektor działu handlowego, pozostającej w związku z kierownikiem innego działu. Pewnego dnia Robert dowiaduje się, że Angelika jest ciężko chora i z tego powodu zostawił ją ukochany. Kobieta przechodzi poważną operację. Tymczasem Robert troskliwie się nią opiekuje, licząc, że Angelika odwzajemni jego uczucie.

03:00 Na rybę magazyn wędkarski, Jętka (odc. 3) od 12 lat

Na rybę od 12 lat
magazyn wędkarski, Jętka (odc. 3) Polska (2013-2016)

Tematem tego odcinka jest jętka majowa, która przyciąga na powierzchnię największe pstrągi, na będą polować Piotrek i Tomek. W odcinku tym nie zabraknie pięknych ryb, wspaniałej przyrody oraz ciekawych ludzi, pochłoniętych pasją wędkarską. Będzie oczywiście konkurs, w którym Piotrek spróbuje pokonać Tomka. Przegrany nie prześpi wygodnie nocy.

Prowadzący: Piotr Talma

03:30 Czas na kulturę program kulturalny, (odc. 1) od 12 lat

Czas na kulturę od 12 lat
program kulturalny, (odc. 1) Polska (2013)

W pierwszym odcinku - sonda uliczna na temat tego, czym jest kultura oraz wywiad z kulturoznawcą dr Edytą Jarosz-Mackiewicz. Następnie rozmowa z Iwoną Kienzler, autorką książek "Kobiety w życiu Marszałka Piłsudskiego" oraz "Mąż wszystkich żon. Stanisław August". O śmiałym spektaklu "Love Boutique" opowiadają Olga Borys i Piotr Kudelski z Projektu Teatr Warszawa, a na koniec wydania obszerna relacja z IV Festiwalu Wokulskiego w Warszawie.

Prowadzący: Sebastian Gross

04:00 Disco gramy program muzyczny, (odc. 3205) od 12 lat

Disco gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3205)

Poranny program, w którym prezentowane są muzyczne hity i teledyski popularnych artystów z Polski i zagranicy.

05:00 Disco gramy program muzyczny, (odc. 3206) od 12 lat

Disco gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3206)

Poranny program, w którym prezentowane są muzyczne hity i teledyski popularnych artystów z Polski i zagranicy.


Poniedziałek
06:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 3995) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3995) Polska (2018)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

07:00 Telesprzedaż magazyn reklamowy, od 12 lat

Telesprzedaż od 12 lat
magazyn reklamowy,

Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić nie wychodząc z domu.

07:30 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 188) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 188) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

08:25 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 189) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 189) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

09:20 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 2655) od 12 lat

Pierwsza miłość od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 2655) Polska (2018)

W szpitalu Paweł ogląda filmik ze swojej walki. Melka jest wstrząśnięta tym, że Igor wykonał na chłopaku wyrok. Dziewczyna postanawia odwiedzić Igora. Ewie nie podoba się, że Krystian pracuje w ochronie. Dochodzi do kłótni między nią a synem. Tymczasem Piotr, zamiast się wyprowadzić, sprowadza do domu nową koleżankę. Budowa spa idzie pełną parą. Olek z dumą prezentuje film promocyjny, który przygotował. Okazuje się, że mieszkańcy Wadlewa nie podzielają jego entuzjazmu.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

10:00 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 318) od 7 lat

Ewa gotuje od 7 lat
magazyn kulinarny, (odc. 318) Polska (2017)

Odcinek poświęcony potrawom bezglutenowym. Najpierw prowadząca upiecze chleb na kaszy gryczanej. Do pieczywa poda pastę serową z mielonymi pestkami dyni. Na danie główne Ewa Wachowicz przygotuje tagliatelle z... cukinii, a do makaronu zrobi szybki sos pomidorowy z pikantną papryczką. Deser będzie równie zaskakujący, bowiem autorka programu upiecze dietetyczne brownie na mące kokosowej. W środku ciasta znajdzie się awokado oraz banan. A zamiast czekolady Ewa użyje kakao.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

10:35 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 319) od 7 lat

Ewa gotuje od 7 lat
magazyn kulinarny, (odc. 319) Polska (2017)

Kuchnia włoska od wielu lat cieszy się w Polsce niezmiennym powodzeniem. Ewa Wachowicz postanowiła więc po raz kolejny sięgnąć po receptury ze słonecznej Italii. Zacznie od frytek z cukinii - warzywa o włoskim rodowodzie. Prowadząca poda je z sosem bazylikowym. Następnie przyrządzi makaron, ale z typowo polskimi składnikami - piersią kaczki oraz borowikami w śmietanie. Na deser będzie piernik toskański.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

11:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 158) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 158) Polska (2015)

Na oddział pediatryczny zostaje przyjęta 11-letnia Kasia Pacyk. Pielęgniarka Ania stara się zaprzyjaźnić z zamkniętą w sobie dziewczynką. Małą pacjentkę odwiedzają jej matka Beata oraz siostra Eliza. Okazuje się, że Eliza znęca się nad Kasią, choć Beata nie wierzy, gdy chora dziewczynka się skarży. Pracownica szpitala dowiaduje się, że Beata nie jest matką Kasi, której tata niedawno zmarł. Eliza robi zaś wszystko, by matka pozbyła się z domu pasierbicy. Tymczasem pielęgniarka Ania dowiaduje się, że jej koleżanka z pracy Ewa dostała bardzo wysoki rachunek za internet. Jest zła na Ewę, która namówiła ją na zmianę dostawcy. Anię dręczą wyrzuty sumienia.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

12:00 Słoiki serial paradokumentalny, Inna (odc. 48) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Inna (odc. 48) Polska (2014-2015)

Marta przyznała się rodzinie, że jest lesbijką. Bliscy nie potrafili tego zaakceptować, dlatego dziewczyna postanawia wyjechać do Warszawy i zamieszkać z partnerką Weroniką. Kiedy jednak nakrywa ją z inną kobietą, decyduje się wynieść. Nie ma gdzie się podziać w stolicy, więc dzwoni do Rafała, który był w niej zakochany w liceum. Nigdy jednak nie powiedziała mu o swojej orientacji. Mężczyzna przyjmuje ją i oferuje posadę w swojej firmie. Marta zaczyna udawać uczucie do Rafała, który coraz bardziej się angażuje. Niestety wkrótce prawda wychodzi na jaw.

13:00 Małolaty serial paradokumentalny, Popatrz na mnie mamo tato (odc. 21) od 12 lat

Małolaty od 12 lat
serial paradokumentalny, Popatrz na mnie mamo tato (odc. 21) Polska (2015)

Licealistka Monika zawsze była oczkiem w głowie rodziców. Od pewnego czasu dziewczynie brakuje ich zainteresowania. Czuje, że szczególnie ojciec przestał się nią troszczyć. Monika bez skutku próbuje zwrócić na siebie uwagę rodziców. Dokonuje kradzieży w sklepie odzieżowym, przychodzi do domu pijana, a nawet wszczyna bójkę z koleżanką. Jej rodzice nie zamierzają jednak wyciągać wobec niej żadnych konsekwencji, na co tak bardzo liczyła. W końcu nastolatka zaczyna podejrzewać, że za obojętnością ojca i matki kryje się coś więcej. W ten sposób wpada na trop tajemnicy, którą od kilku lat ukrywał przed nią ojciec.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

14:00 Lizzie McGuire serial komediowy, (odc. 10) od 12 lat

Lizzie McGuire od 12 lat
serial komediowy, (odc. 10) USA (2003)

Komediowa historia o dorastaniu nastolatki Lizzie McGuire - od kupowania pierwszego stanika do pożegnania murów college'u. Bohaterka zmaga się z typowymi problemami szkolnej rzeczywistości, chłopcami i swoją rodziną. Nieustannie musi rywalizować z Kate - kiedyś jej najlepszą przyjaciółką, obecnie największym wrogiem. Na szczęście wspiera ją dwójka wiernych przyjaciół: Miranda i Gordo. Codzienne życie urozmaica jej mnóstwo zwariowanych pomysłów. Serial o przeciętnej dziewczynie zdobył popularność wśród widzów ze względu na dowcipny scenariusz i odtwórczynię głównej roli, Hilary Duff. Całość jest dziełem specjalistów, którzy współpracowali przy kreowaniu wizerunków m.in. Britney Spears i Avril Lavigne.

Aktorzy: Hilary Duff Adam Lamberg Lalaine Jake Thomas Hallie Todd

14:30 Daleko od noszy serial komediowy, Narzeczony ordynatora (odc. 7) od 12 lat

Daleko od noszy od 12 lat
serial komediowy, Narzeczony ordynatora (odc. 7) Polska (2003)

Ordynatorowi składa wizytę Zygmunt Półpielec, biznesmen i właściciel firmy perfumeryjnej. Ma bardzo nietypową prośbę. Chciałby zostać pacjentem szpitala z diagnozą śmiertelnej i szybko postępującej choroby. Jest w trakcie spisywania testamentu i w ten sposób sprawdza uczucia swoich bliskich.

Aktorzy: Piotr Gąsowski Hanna Śleszyńska Krzysztof Kowalewski Paweł Wawrzecki Magdalena Mazur
Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński

15:00 Daleko od noszy serial komediowy, (odc. 8) od 12 lat

Daleko od noszy od 12 lat
serial komediowy, (odc. 8) Polska (2003)

Satyryczna opowieść o losach typowego szpitala w Polsce. Niezawodna kadra medyczna dokonuje karkołomnych wyczynów.

Aktorzy: Piotr Gąsowski Hanna Śleszyńska Krzysztof Kowalewski Paweł Wawrzecki Magdalena Mazur
Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński

15:30 Świat według Bundych serial komediowy, (odc. 50) od 12 lat

Świat według Bundych od 12 lat
serial komediowy, (odc. 50) USA (1988-1989)

Al postanawia udowodnić dzieciom, że kolację można przyrządzić z niczego. Kelly i Bud dzielnie wytrzymują jego eksperymenty. Tymczasem Peggy marzy o domowym wieczorze filmowym. Kobieta odwiedza pobliską wypożyczalnię wideo. Jak na złość, chwilę po jej powrocie u Bundych zjawia się Steve. Mężczyzna jest poważnie urażony tym, jak pani domu potraktowała go autostradzie. Obawia się kłopotów. Marcy przekonuje się, że na przedpotopowym odtwarzaczu Ala nie da się obejrzeć żadnego filmu. Zaskakuje wszystkich, zapraszając ich na seans w swoim domu.

Aktorzy: Ed O'Neill David Faustino Christina Applegate Katey Sagal Amanda Bearse

16:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Zima leśnych ludzi (odc. 367) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Zima leśnych ludzi (odc. 367) Polska (2011)

Ferdynand znów kłóci się z Haliną. Stwierdza, że żona jest nieuczciwa w stosunku do niego. Obrażony postanawia wyprowadzić się z domu i zamieszkać w pobliskim lesie. Wkrótce spotyka w nim Mariana Paździocha, który tak samo jak on uciekł od małżonki i przeniósł się na łono natury.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Bartosz Żukowski Ryszard Kotys
Reżyseria: Patrick Yoka

16:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Trzystu (odc. 368) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Trzystu (odc. 368) Polska (2011)

Ferdynand dowiaduje się z telewizji o trudnościach związanych z budową autostrady A2, której chiński wykonawca nie wywiązał się z umowy. Martwi go, że obecne pokolenie Polaków nie chce bezinteresownie poświęcać swojego czasu na rzecz kraju. Kiepski tęskni za czasami swojej młodości, kiedy to czyn społeczny był wręcz narodowym obowiązkiem. Wkrótce w jego mieszkaniu zjawia się prezes Kozłowski. Proponuje on Ferdynandowi, by razem z 300 ochotnikami, pomógł mu dokończyć budowę autostrady A2.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Bartosz Żukowski Ryszard Kotys
Reżyseria: Patrick Yoka

17:00 Słoiki serial paradokumentalny, Inna (odc. 48) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Inna (odc. 48) Polska (2014-2015)

Marta przyznała się rodzinie, że jest lesbijką. Bliscy nie potrafili tego zaakceptować, dlatego dziewczyna postanawia wyjechać do Warszawy i zamieszkać z partnerką Weroniką. Kiedy jednak nakrywa ją z inną kobietą, decyduje się wynieść. Nie ma gdzie się podziać w stolicy, więc dzwoni do Rafała, który był w niej zakochany w liceum. Nigdy jednak nie powiedziała mu o swojej orientacji. Mężczyzna przyjmuje ją i oferuje posadę w swojej firmie. Marta zaczyna udawać uczucie do Rafała, który coraz bardziej się angażuje. Niestety wkrótce prawda wychodzi na jaw.

18:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 22) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 22) Polska (2014)

Oddział internistyczny. 33-letnia Beata cierpi z powodu obrzęku stawu kolanowego, bólu w krzyżu, zapalenia spojówek i zmian skórnych. Mąż, który ją odwiedza, flirtuje z Małgorzatą, jedną z pielęgniarek. W końcu okazuje się, że Beata ma chorobę wene-ryczną. Lekarze podejrzewają, że krępującą przypadłością zaraziła się od męża kobieciarza. Prawda okazuje się inna. Przełożona pielęgniarek, Julita podejrzewa swojego męża, Andrzeja, o zdradę. Ze swoich obaw zwierza się Małgosi. Julita zaczyna myśleć o rozwodzie. Niebawem dowiaduje się, że jej mąż po nocach przygotowuje dla niej niezwykły prezent na 20. rocznicę ich ślubu.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

19:00 Ally McBeal serial komediowy, (odc. 75) od 12 lat

Ally McBeal od 12 lat
serial komediowy, (odc. 75) USA (2000)

Dalsze losy 30-letniej prawniczki Ally McBeal. Każdy odcinek serialu opowiada o innej sprawie sądowej, którą zajmuje się Ally i jej przyjaciele z kancelarii Cage & Fish.

Aktorzy: Calista Flockhart Greg Germann Jane Krakowski Peter MacNicol Courtney Thorne-Smith

20:00 Ally McBeal serial komediowy, (odc. 76) od 12 lat

Ally McBeal od 12 lat
serial komediowy, (odc. 76) USA (2000)

Nicholas Engblom udaje się do kancelarii w sprawie morderstwa, o które oskarżona jest Melanie. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna cierpi zespół Tourette'a, co sprawia, że sprawa staje się jeszcze większym wyzwaniem dla Johna, który ją reprezentuje. Tymczasem Richard radzi Markowi w sprawie sposobu poderwania Elaine. Nieoczekiwanie John zaprasza Melanie na randkę.

Aktorzy: Calista Flockhart Greg Germann Jane Krakowski Peter MacNicol Courtney Thorne-Smith

21:00 24 godziny serial sensacyjny, (odc. 75) od 16 lat

24 godziny od 16 lat
serial sensacyjny, (odc. 75) USA (2004-2005)

Jack z pomocą Chloe wpada na trop porywaczy Andrew. Niestety agent musi bezsilnie patrzeć, jak jeden z nich, Kalil, torturuje zakładnika, aby zdobyć od niego informacje. Tymczasem Curtis przesłuchuje syna sekretarza obrony Hellera.

Aktorzy: Kiefer Sutherland Carlos Bernard Dennis Haysbert Elisha Cuthbert Mary Lynn Rajskub

22:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Titanic (odc. 72) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Titanic (odc. 72) Polska (2001)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk Ryszard Kotys
Reżyseria: Okił Khamidow

22:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Trendi (odc. 73) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Trendi (odc. 73) Polska (2006)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Ryszard Kotys Dariusz Gnatowski
Reżyseria: Okił Khamidow

23:00 24 godziny serial sensacyjny, (odc. 76) od 16 lat

24 godziny od 16 lat
serial sensacyjny, (odc. 76) USA (2005)

Żeby zatrzymać Kalila, Jack pozoruje napad na stację benzynową. Natomiast Heller, aby uciec porywaczom, pozoruje atak serca. Behrooz zdaje sobie sprawę, że jego matka nie cofnie się przed niczym, w wypełnianiu sekretnej misji powierzonej jego rodzinie.

Aktorzy: Kiefer Sutherland Carlos Bernard Dennis Haysbert Elisha Cuthbert Mary Lynn Rajskub
Reżyseria: Brad Turner

00:00 Fala zbrodni serial sensacyjny, Dublerzy (odc. 64) od 16 lat

Fala zbrodni od 16 lat
serial sensacyjny, Dublerzy (odc. 64) Polska (2006)

Tatiana zamierza wynająć płatnych morderców. Najpierw jednak chce wypróbować ich skuteczność. Daje im zadanie, w którym potwierdzą swoje umiejętności albo zginą. OPZ podejrzewa Maksymiliana Friege o kontakty z przestępcami. Jego awans na naczelnika wydziału dochodzeniowo-śledczego wrocławskiej policji budzi ich wątpliwości. Młody zostaje wreszcie przywrócony do służby. Ciągle jednak walczy ze swoim uzależnieniem od narkotyków. Czarna kolejny raz pomaga Kamilowi w jego kłopotach. Rafalski postanawia nauczyć mało doświadczonego Jonasza prawdziwego życia. Szajba nadal nie potrafi poradzić sobie po śmierci Izy.

Aktorzy: Mirosław Baka Agnieszka Wagner Natasza Urbańska Mariusz Jakus Dorota Kamińska
Reżyseria: Filip Zylber

01:00 Telesprzedaż magazyn reklamowy, od 12 lat

Telesprzedaż od 12 lat
magazyn reklamowy,

Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić nie wychodząc z domu.

01:30 Lizzie McGuire serial komediowy, (odc. 31) od 12 lat

Lizzie McGuire od 12 lat
serial komediowy, (odc. 31) USA (2003)

Komediowa historia o dorastaniu nastolatki Lizzie McGuire - od kupowania pierwszego stanika do pożegnania murów college'u. Bohaterka zmaga się z typowymi problemami szkolnej rzeczywistości, chłopcami i swoją rodziną. Nieustannie musi rywalizować z Kate - kiedyś jej najlepszą przyjaciółką, obecnie największym wrogiem. Na szczęście wspiera ją dwójka wiernych przyjaciół: Miranda i Gordo. Codzienne życie urozmaica jej mnóstwo zwariowanych pomysłów. Serial o przeciętnej dziewczynie zdobył popularność wśród widzów ze względu na dowcipny scenariusz i odtwórczynię głównej roli, Hilary Duff. Całość jest dziełem specjalistów, którzy współpracowali przy kreowaniu wizerunków m.in. Britney Spears i Avril Lavigne.

Aktorzy: Hilary Duff Adam Lamberg Lalaine Jake Thomas Hallie Todd

02:00 Słoiki serial paradokumentalny, Lepsze życie (odc. 41) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Lepsze życie (odc. 41) Polska (2014-2015)

Katarzyna ma 40 lat, córkę Helenę i zięcia. Mieszka w małej miejscowości i utrzymuje się z renty po mężu. Pewnego dnia matka chrzestna z Warszawy składa jej propozycję: po wypadku porusza się o kulach i potrzebuje stałej opieki na rok, w zamian oferuje utrzymanie i niewielkie wynagrodzenie. Katarzyna zawsze chciała wyjechać do stolicy, lecz po maturze, zamiast się kształcić, szybko wyszła za mąż. Teraz chce zrealizować swoje młodzieńcze pasje i postanawia iść na studia. Na uczelni spotyka się ze złośliwymi reakcjami innych studentów. Jednak dzięki nowemu znajomemu, przychylnie nastawionemu do niej 29-letniemu Krzyśkowi, w końcu odnajduje się w nowym środowisku.

03:00 Małolaty serial paradokumentalny, A więc wojna (odc. 25) od 12 lat z napisami

Małolaty od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, A więc wojna (odc. 25) Polska (2015)

Emil jest upokarzany przez nauczycielkę matematyki, Stefanię. Kobieta ciągle go odpytuje i zawsze znajdzie sposób, by mu dokuczyć. Na jednej z lekcji Emil wybucha i mówi nauczycielce, że ma nadzieję, że ona umrze. Nazajutrz okazuje się, że ktoś czerwoną farbą wymalował groźby na samochodzie Stefanii. Podejrzenie pada na Emila. Nauczycielka przychodzi do niego do domu i domaga się odszkodowania. Wkrótce wychodzi na jaw, że przeciwko chłopakowi została uknuta intryga.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

04:00 Disco gramy program muzyczny, (odc. 3207) od 12 lat

Disco gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3207)

Poranny program, w którym prezentowane są muzyczne hity i teledyski popularnych artystów z Polski i zagranicy.

05:00 Disco gramy program muzyczny, (odc. 3208) od 12 lat

Disco gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3208)

Poranny program, w którym prezentowane są muzyczne hity i teledyski popularnych artystów z Polski i zagranicy.


Wtorek
06:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 3996) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3996) Polska (2018)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

07:00 Telesprzedaż magazyn reklamowy, od 12 lat

Telesprzedaż od 12 lat
magazyn reklamowy,

Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić nie wychodząc z domu.

07:30 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 190) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 190) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

08:25 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 191) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 191) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

09:20 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 2656) od 12 lat

Pierwsza miłość od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 2656) Polska (2018)

Marysia ratuje mężczyznę, który przedawkował dopalacze. Zostaje przez niego zraniona. Wychodzi na jaw, że napastnik ma HIV. Tymczasem Radek za wszelką cenę chce odnaleźć dawnego nauczyciela Sylwii - Macieja Błachnio. On jednak wsiąkł jak kamfora. Zaczyna się rozprawa sądowa przeciwko Radkowi. W Wadlewie pojawia się reporterka. Olek, Śmiałek i Seweryn na czele orszaku mieszkańców prowadzą ją na teren budowy spa. Tam czeka ich szokująca niespodzianka.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

10:00 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 320) od 7 lat

Ewa gotuje od 7 lat
magazyn kulinarny, (odc. 320) Polska (2017)

Gospodyni programu tym razem pokaże, jak w ciekawy sposób wykorzystać cytrusy i inne tropikalne owoce. Pierwszą potrawą, jaką przygotuje Ewa Wachowicz, będą śledzie w oleju lnianym, z sokiem i skórką cytrynową. Na danie główne prowadząca poda pikantne udka z kurczaka w sosie curry na bazie mleczka kokosowego, z pomidorami, ananasem i papryczką chili. Z kolei na deser będzie zaskakujące ciasto ryżowe o smaku pomarańczowym.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

10:35 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 321) od 7 lat

Ewa gotuje od 7 lat
magazyn kulinarny, (odc. 321) Polska (2017)

W kolejnym odcinku programu prowadząca przygotuje potrawy bożonarodzeniowe. Zacznie od barszczu czerwonego zakwaszonego wodą z domowych ogórków kiszonych i zabielonego śmietaną. Poda go z tłuczonymi ziemniakami. Na danie główne będzie szynka pieczona w soku pomarańczowym, którą można przygotować jako danie obiadowe lub serwować na zimno - wówczas doskonale smakuje z sosem tatarskim po wiedeńsku, czyli z kaparami zamiast marynowanych grzybów. Na deser Ewa Wachowicz upiecze sernik czekoladowy na herbatnikowym spodzie.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

11:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 159) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 159) Polska (2015)

Na oddział trafia Olga - artystka, wykładowca na ASP - z powodu zatrucia gazem z zepsutego piecyka. W szpitalu nachodzi ją student Leszek, z którym Olga miała przelotny romans. Tymczasem kobieta chciałaby ratować swoje małżeństwo z Waldkiem. Kiedy kryzys między małżonkami przybiera na sile, Olga postanawia odebrać sobie życie. Wychodzi na jaw, że zatrucie gazem również nie było przypadkowe. Podczas rozmowy z psychiatrą okazuje się, że pogrążona w depresji Olga jest nimfomanką. Pielęgniarka Małgosia przeżywa wizytę matki, która nie akceptuje jej związku z Rafałem.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

12:00 Słoiki serial paradokumentalny, Przed ślubem (odc. 49) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Przed ślubem (odc. 49) Polska (2014-2015)

Bartek i Agnieszka pochodzą z Mszczonowa. Oboje studiowali w Warszawie, tu znaleźli dobrą pracę. Ale pamiętają o swoich korzeniach: często odwiedzają rodzinne miasto i nie wstydzą się tego, skąd pochodzą. Planują ślub - oczywiście na prowincji. Tymczasem podczas jednego z babskich wypadów Agnieszka poznaje Krzyśka, rodowitego warszawiaka. Wkrótce kobieta zdradza Bartka z przystojnym mechanikiem samochodowym. Dla niego Agnieszka ku oburzeniu rodziców zrywa zaręczyny. Pewnego dnia jednak przyjaciółka mówi Agnieszce, że widziała Krzyśka z inną kobietą. Na dodatek okazuje się, że związał się z nią tylko dla pieniędzy.

13:00 Małolaty serial paradokumentalny, Sekret taty (odc. 22) od 12 lat z napisami

Małolaty od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Sekret taty (odc. 22) Polska (2015)

17-letnia Monika często jest świadkiem kłótni rodziców. W końcu na jej oczach ojciec się wyprowadza. Dziewczyna szuka wsparcia u swojego chłopaka Wiktora oraz u Kai - przyjaciółki mamy, a zarazem psycholog. Kobieta tłumaczy Monice, że musi zaakceptować sytuację, w której tata zdecydował się na związek z kimś innym. Nastolatka podejrzewa, że to Kaja jest nową partnerką ojca. Mężczyzna jednak informuje córkę, że ktoś dla niego ważny mieszka za granicą. Wkrótce Monika odkrywa bolesny sekret ojca.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

14:00 Lizzie McGuire serial komediowy, (odc. 11) od 12 lat

Lizzie McGuire od 12 lat
serial komediowy, (odc. 11) USA (2003)

Komediowa historia o dorastaniu nastolatki Lizzie McGuire - od kupowania pierwszego stanika do pożegnania murów college'u. Bohaterka zmaga się z typowymi problemami szkolnej rzeczywistości, chłopcami i swoją rodziną. Nieustannie musi rywalizować z Kate - kiedyś jej najlepszą przyjaciółką, obecnie największym wrogiem. Na szczęście wspiera ją dwójka wiernych przyjaciół: Miranda i Gordo. Codzienne życie urozmaica jej mnóstwo zwariowanych pomysłów. Serial o przeciętnej dziewczynie zdobył popularność wśród widzów ze względu na dowcipny scenariusz i odtwórczynię głównej roli, Hilary Duff. Całość jest dziełem specjalistów, którzy współpracowali przy kreowaniu wizerunków m.in. Britney Spears i Avril Lavigne.

Aktorzy: Hilary Duff Adam Lamberg Lalaine Jake Thomas Hallie Todd

14:25 Daleko od noszy serial komediowy, Koniec z paleniem (odc. 9) od 12 lat

Daleko od noszy od 12 lat
serial komediowy, Koniec z paleniem (odc. 9) Polska (2003)

Ordynatora dosięga wiadomość, że Ministerstwo Finansów podnosi akcyzę na wyroby tytoniowe o 25 procent. Natychmiast wydaje całkowity zakaz palenia na terenie szpitala. Rekwiruje także wszystkie znalezione paczki papierosów. Sam nie ma zamiaru rozstawać się z nałogiem.

Aktorzy: Piotr Gąsowski Hanna Śleszyńska Krzysztof Kowalewski Paweł Wawrzecki Magdalena Mazur
Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński

15:00 Daleko od noszy serial komediowy, Niezdrowy śmiech (odc. 10) od 12 lat

Daleko od noszy od 12 lat
serial komediowy, Niezdrowy śmiech (odc. 10) Polska (2003)

Na oddział szpitala trafia nietypowy pacjent. Mężczyzna jest klownem w cyrku. Twierdzi, że będąc pod wpływem alkoholu połknął miecz, który zwykle podczas występu chowa pod koszulą. Niefortunny smakołyk uwiera go w żołądku. Doktor Kidler, przeprowadziwszy długą i skomplikowaną operację, znalazł w brzuchu nieszczęśnika tylko mały samochodzik Ford Anglia z 1956 roku. Co w takim razie stało się z mieczem?

Aktorzy: Piotr Gąsowski Hanna Śleszyńska Krzysztof Kowalewski Paweł Wawrzecki Magdalena Mazur
Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński

15:30 Świat według Bundych serial komediowy, (odc. 51) od 12 lat

Świat według Bundych od 12 lat
serial komediowy, (odc. 51) USA (1988-1989)

Klan Bundych składa się z czterech osób. Głowa rodziny, Al (Ed O'Neill), jest sprzedawcą w sklepie z damskim obuwiem. Nie zarabia zbyt wiele, a musi utrzymać całą rodzinę. Głównym zajęciem jego żony Peggy (Katey Sagal) jest bowiem wypoczywanie na sofie, oglądanie telewizji oraz jedzenie słodyczy. Kelly (Christina Applegate), ich starsza córka, uwielbia spotykać się z chłopakami i choć nie grzeszy inteligencją, czasem zachowuje się nad wyraz rozsądnie. Jej młodszy brat Bud (David Faustino) przeżywa niekończące się frustracje, spowodowane brakiem powodzenia u płci przeciwnej, lecz jest wytrwały i nigdy się nie poddaje. Ostatnim, ale nie mniej ważnym członkiem rodziny jest pies Buck.

Aktorzy: Ed O'Neill David Faustino Christina Applegate Katey Sagal Amanda Bearse

16:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Coming out (odc. 369) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Coming out (odc. 369) Polska (2011)

W tabloidach i telewizji pojawiają się materiały, w których znani mężczyźni ujawniają, że są gejami. Zaniepokojona tym Halina zaczyna doszukiwać się u Ferdynanda homoseksualnych cech. Ten z kolei, zaniepokojony sugestiami żony, dopatruje się ich u wszystkich mieszkańców osiedla.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Bartosz Żukowski Ryszard Kotys
Reżyseria: Patrick Yoka

16:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Myszy i ludzie (odc. 370) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Myszy i ludzie (odc. 370) Polska (2011)

Ferdynand staje się wyznawcą teorii spiskowych. Wkrótce wpada na trop potężnej intrygi. Dowiaduje się, że Polską mają zawładnąć szczury. By ratować kraj przed inwazją gryzoni, schodzi do kanałów, gdzie żyje najwięcej tych zwierząt. W akcji pomaga mu pan Badura, znajomy ze złomowiska i znawca obyczajów oraz psychiki szczurów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Bartosz Żukowski Ryszard Kotys
Reżyseria: Patrick Yoka

17:00 Słoiki serial paradokumentalny, Przed ślubem (odc. 49) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Przed ślubem (odc. 49) Polska (2014-2015)

Bartek i Agnieszka pochodzą z Mszczonowa. Oboje studiowali w Warszawie, tu znaleźli dobrą pracę. Ale pamiętają o swoich korzeniach: często odwiedzają rodzinne miasto i nie wstydzą się tego, skąd pochodzą. Planują ślub - oczywiście na prowincji. Tymczasem podczas jednego z babskich wypadów Agnieszka poznaje Krzyśka, rodowitego warszawiaka. Wkrótce kobieta zdradza Bartka z przystojnym mechanikiem samochodowym. Dla niego Agnieszka ku oburzeniu rodziców zrywa zaręczyny. Pewnego dnia jednak przyjaciółka mówi Agnieszce, że widziała Krzyśka z inną kobietą. Na dodatek okazuje się, że związał się z nią tylko dla pieniędzy.

18:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 23) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 23) Polska (2014)

14-letnia Maja, córka Barbary i Krzysztofa, w wyniku wypadku trafia na oddział chirurgii. Lekarze stwierdzają, że dziewczynka nie jest biologicznym dzieckiem swoich rodziców. Okazuje się, że przed laty w szpitalu doszło do fatalnej pomyłki. W jej wyniku Barbara i Krzysztof wychowywali Maję - biologiczną córkę Olgi, która przez ten czas zajmowała się ich dzieckiem - Klaudią. Tymczasem pracownicy szpitala sprawdzają, kto miał dyżur na oddziale położniczym przed czternastoma latami. Okazuje się, że tamtego dnia nad noworodkami czuwała Lucyna. Kobieta boi się, że to ona niechcący zamieniła noworodki. Za radą Julity kontaktuje się z emerytowaną koleżanką, Krystyną, w celu wyjaśnienia sprawy.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

19:00 Ally McBeal serial komediowy, (odc. 76) od 12 lat

Ally McBeal od 12 lat
serial komediowy, (odc. 76) USA (2000)

Nicholas Engblom udaje się do kancelarii w sprawie morderstwa, o które oskarżona jest Melanie. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna cierpi zespół Tourette'a, co sprawia, że sprawa staje się jeszcze większym wyzwaniem dla Johna, który ją reprezentuje. Tymczasem Richard radzi Markowi w sprawie sposobu poderwania Elaine. Nieoczekiwanie John zaprasza Melanie na randkę.

Aktorzy: Calista Flockhart Greg Germann Jane Krakowski Peter MacNicol Courtney Thorne-Smith

20:00 Ally McBeal serial komediowy, (odc. 77) od 12 lat

Ally McBeal od 12 lat
serial komediowy, (odc. 77) USA (2000)

Jamie, była żona Larrego, chce przeprowadzić się do Kanady. Zwraca się do niego z prośbą o wyrażenie zgody na wyjazd ich syna. Temat ten wywołuje kłótnię, która kończy się ich pocałunkiem. Tymczasem Melanie zostaje zwolniona z pracy. John postanawia interweniować w sądzie.

Aktorzy: Calista Flockhart Greg Germann Jane Krakowski Peter MacNicol Courtney Thorne-Smith

21:00 24 godziny serial sensacyjny, (odc. 76) od 16 lat

24 godziny od 16 lat
serial sensacyjny, (odc. 76) USA (2005)

Żeby zatrzymać Kalila, Jack pozoruje napad na stację benzynową. Natomiast Heller, aby uciec porywaczom, pozoruje atak serca. Behrooz zdaje sobie sprawę, że jego matka nie cofnie się przed niczym, w wypełnianiu sekretnej misji powierzonej jego rodzinie.

Aktorzy: Kiefer Sutherland Carlos Bernard Dennis Haysbert Elisha Cuthbert Mary Lynn Rajskub
Reżyseria: Brad Turner

22:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, W pale się nie mieści (odc. 74) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, W pale się nie mieści (odc. 74) Polska (2001)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk Ryszard Kotys
Reżyseria: Okił Khamidow

22:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Waldek Tour (odc. 75) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Waldek Tour (odc. 75) Polska (2002)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk Ryszard Kotys
Reżyseria: Okił Khamidow

23:00 24 godziny serial sensacyjny, (odc. 77) od 16 lat

24 godziny od 16 lat
serial sensacyjny, (odc. 77) USA (2005)

Curtis przyprowadza podejrzanego, który zna plany Marwana. Michelle rozkazuje mu prowadzić przesłuchanie metodami, które pozwolą agentom zdobyć potrzebne informacje. Sprawa komplikuje się, gdy Marwan przysyła prawnika, mającego bronić praw zatrzymanego. Zdobywa też głowicę nuklearną. Doradców prezydenta martwi jego zachowanie - Logan wyraźnie boi się gróźb terrorystów.

Aktorzy: Kiefer Sutherland Carlos Bernard Dennis Haysbert Elisha Cuthbert Mary Lynn Rajskub
Reżyseria: Jon Cassar

00:00 Fala zbrodni serial sensacyjny, Figurant (odc. 65) od 16 lat

Fala zbrodni od 16 lat
serial sensacyjny, Figurant (odc. 65) Polska (2006)

Ernest von Stein, pod nieobecność Andrzeja Salto, zagarnia jego wpływy w świecie przestępczym. Przejmuje kontrolę nad aferą paliwową. Jest bezwzględny wobec wszystkich nieposłusznych mu przestępców. Jeden z nich, Wujek, napada na cysterny, a z ukradzionego surowca produkuje paliwo gorszej jakości. OPZ wpada na ślad jego działalności i organizuje prowokację. Młody wraca do zespołu. Rafalski szuka innego sposobu pokonania von Steina. Przedstawia Szefowej zaskakujący, bardzo ryzykowny plan - zamierza namówić do współpracy Tatianę.

Aktorzy: Mirosław Baka Agnieszka Wagner Natasza Urbańska Mariusz Jakus Dorota Kamińska
Reżyseria: Filip Zylber

01:00 Telesprzedaż magazyn reklamowy, od 12 lat

Telesprzedaż od 12 lat
magazyn reklamowy,

Prezentacja atrakcyjnych produktów codziennego użytku, które można kupić nie wychodząc z domu.

01:30 Lizzie McGuire serial komediowy, (odc. 32) od 12 lat

Lizzie McGuire od 12 lat
serial komediowy, (odc. 32) USA (2003)

Komediowa historia o dorastaniu nastolatki Lizzie McGuire - od kupowania pierwszego stanika do pożegnania murów college'u. Bohaterka zmaga się z typowymi problemami szkolnej rzeczywistości, chłopcami i swoją rodziną. Nieustannie musi rywalizować z Kate - kiedyś jej najlepszą przyjaciółką, obecnie największym wrogiem. Na szczęście wspiera ją dwójka wiernych przyjaciół: Miranda i Gordo. Codzienne życie urozmaica jej mnóstwo zwariowanych pomysłów. Serial o przeciętnej dziewczynie zdobył popularność wśród widzów ze względu na dowcipny scenariusz i odtwórczynię głównej roli, Hilary Duff. Całość jest dziełem specjalistów, którzy współpracowali przy kreowaniu wizerunków m.in. Britney Spears i Avril Lavigne.

Aktorzy: Hilary Duff Adam Lamberg Lalaine Jake Thomas Hallie Todd

02:00 Słoiki serial paradokumentalny, Gra o Warszawę (odc. 42) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Gra o Warszawę (odc. 42) Polska (2014-2015)

Kierowca Piotr przyjeżdża do Warszawy za pracą. Chce zarobić na ślub z Jolą. Zostaje szoferem przedsiębiorcy Zygmunta. Pewnego dnia mężczyzna odbiera pracodawcę z kasyna. Szef daje mu trochę pieniędzy, by zagrał. Piotr wygrywa. Wkrótce hazard coraz bardziej go wciąga. Gdy zaczyna przegrywać, pożycza pieniądze. O jego nałogu dowiaduje się Jola. Kobieta nie zamierza wyjść za mąż za uzależnionego.

03:00 Małolaty serial paradokumentalny, Jak lalka (odc. 26) od 12 lat z napisami

Małolaty od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Jak lalka (odc. 26) Polska (2015)

18-letnia Ewelina obsesyjnie dba o swój wygląd, do którego ma wiele zastrzeżeń. Matka ani ojciec nie poświęcają jej wiele uwagi. Dziewczyna zatrudnia się jako recepcjonistka w klinice medycyny estetycznej. Pragnie umówić się na wizytę u znanego chirurga, który mógłby przeprowadzić niezbędne jej zdaniem operacje. Ewelina chce wyglądać jak najpiękniejsza lalka na świecie. Lekarz nie znajduje powodu do wykonania zabiegu, co doprowadza dziewczynę do łez. Nastolatka szantażuje doktora i wplątuje jego żonę w wymyśloną intrygę. Konflikt doprowadza do tragedii.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

04:00 Disco gramy program muzyczny, (odc. 3209) od 12 lat

Disco gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3209)

Poranny program, w którym prezentowane są muzyczne hity i teledyski popularnych artystów z Polski i zagranicy.

05:00 Disco gramy program muzyczny, (odc. 3210) od 12 lat

Disco gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3210)

Program oprócz muzyki oferuje dużo rozrywki. W magazynie m.in. sonda uliczna Mariana Skowronka, rozmowy z gwiazdami, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki i plotki. Prowadzi Robert "Mykee" Jarek.


Środa
06:00 Disco Gramy program muzyczny, (odc. 3997) od 12 lat

Disco Gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3997) Polska (2018)

Pełna gama rozrywki: humor, cięte komentarze prowadzącego Roberta "Mykee" Jarka, sonda uliczna Mariana Skowronka, nasz typ, czyli piosenka wybrana przez redakcję, rozmowy z gwiazdami o muzyce disco polo, spotkania z zespołami muzycznymi w Hot Weekend, wydarzenia medialne, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki, plotki także z mediów społecznościowych.

07:00 TV Okazje magazyn reklamowy, od 12 lat

TV Okazje od 12 lat
magazyn reklamowy,

Krótkie filmy reklamowe prezentują produkty codziennego użytku, które można zamówić bez konieczności wychodzenia z domu. Widzowie mogą zobaczyć, jak dany przedmiot sprawdza się w zwyczajnych sytuacjach i poznać jego obszerną charakterystykę. Mają dostęp do infolinii z poradami dotyczącymi ofert.

07:30 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 192) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 192) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

08:25 Awantura o kasę teleturniej, (odc. 193) od 7 lat

Awantura o kasę od 7 lat
teleturniej, (odc. 193) Polska (2002-2005)

Teleturniej z zakresu wiedzy ogólnej. W pierwszym etapie rywalizują ze sobą trzy czteroosobowe zespoły. W drugim uczestniczą: najlepsza grupa pierwszego etapu oraz zwycięzcy poprzedniej edycji. Prowadzi Krzysztof Ibisz.

Prowadzący: Krzysztof Ibisz

09:20 Pierwsza miłość serial obyczajowy, (odc. 2657) od 12 lat

Pierwsza miłość od 12 lat
serial obyczajowy, (odc. 2657) Polska (2018)

Marysia jest przerażona faktem, iż może być zarażona wirusem HIV. Michał potajemnie spotyka się dr. Widawskim. Julka zaczyna się domyślać, że z Marysią dzieje się coś złego. Kaśka szykuje się na randkę z Gosią. Niestety, wszystko się sypie. Tymczasem Kuba i Wiola pierwszy raz zaczynają się dogadywać. Kalina wyrzuca Piotrka z domu. Krystian, solidaryzując się z przyjacielem, ląduje z nim na przypadkowej imprezie. Urocza dziewczyna zaciąga Krystiana do sypialni.

Aktorzy: Aneta Zając Urszula Dębska Grażyna Wolszczak Karol Strasburger Błażej Michalski
Reżyseria: Krzysztof Łebski

10:00 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 322) od 7 lat

Ewa gotuje od 7 lat
magazyn kulinarny, (odc. 322) Polska (2017)

Najpierw prowadząca zabierze widzów do Muzeum Historycznego Miasta Krakowa, gdzie można obejrzeć wystawę przepięknych, bożonarodzeniowych szopek. Po powrocie Ewa Wachowicz zrobi postny pasztet grzybowy wedle tradycyjnej receptury pochodzącej z Małopolski. Następnie w hotelowej restauracji gospodyni programu spróbuje przystawki z pstrąga z jajkiem przepiórczym i smażonym jarmużem, gołąbków z węgorza w sosie maślanym, żuru z grzybami i wędzonymi kartoflami, sandacza w sosie polskim oraz smażonych pierogów. Deser przyrządzi w domu - upiecze bożonarodzeniowe ciasteczka z dużą ilością czekolady.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

10:35 Ewa gotuje magazyn kulinarny, (odc. 207) od 7 lat z audiodeskrypcją

Ewa gotuje od 7 lat z audiodeskrypcją
magazyn kulinarny, (odc. 207) Polska (2014)

Ewa Wachowicz, Miss Polonia 1992, a obecnie producentka i dziennikarka telewizyjna, przybliża widzom zasady przygotowywania posiłków zgodnie z najnowszymi trendami kulinarnymi, przy zachowaniu polskiej tradycji. Prezentuje przepisy, które zostały przez nią spisane w różnych zakątkach świata, a także odkrywa uroki rodzimych potraw. Nie zabraknie "technicznych" nowinek i kulinarnych ciekawostek, a także porad, jak ciekawie udekorować stół. W kuchni pani Ewie towarzyszą specjalnie zaproszeni goście.

Prowadzący: Ewa Wachowicz

11:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 160) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 160) Polska (2015)

Na chirurgię trafia Jowita, która wychowywała się w domu dziecka. Gdy dorosła, otrzymała od placówki znaczną kwotę pieniędzy jako wyprawkę na start i zamieszkała z matką i jej konkubentem. Pieniądze szybko się skończyły. Wówczas matka wyrzuciła ją z domu. Jowita nie miała się, gdzie podziać. Zdesperowana skoczyła z wysokości. W szpitalu poznała samotną starszą panią - Sabinę. Szybko połączyła je przyjaźń. Okazuje się, że obie mogą sobie pomóc - Sabina zyska troskliwą opiekunkę, a Jowita znajdzie u niej wymarzony dom.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

12:00 Słoiki serial paradokumentalny, Wnuczek (odc. 50) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Wnuczek (odc. 50) Polska (2014-2015)

Babcia Mateusza mieszka w Warszawie. Starsza pani obiecała mu, że jeśli doczeka się prawnuczka, pomoże Mateuszowi w zakupie mieszkania w stolicy. Mężczyzna pożycza więc dziecko od koleżanki. Musi jeszcze tylko przedstawić babci odpowiednią kandydatkę na żonę. Wkrótce jednak starsza kobieta odkrywa wszystkie kłamstwa wnuka.

13:00 Małolaty serial paradokumentalny, Horror story (odc. 23) od 12 lat z napisami

Małolaty od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Horror story (odc. 23) Polska (2015)

Pasją 15-letniego Karola, outsidera, są horrory. Z tego powodu chłopak często jest wyśmiewany przez szkolnego lidera i jego paczkę. Na szkolnej wycieczce, w ośrodku położonym w lesie, zostają znalezione zwłoki nastolatki, a w pokoju jednej z dziewczyn - ludzkie kości nakryte poduszką. Młodzież wpada w panikę i zaczyna wierzyć, że w obiekcie grasuje psychopatyczny morderca. Jedynie Karol wykazuje się odwagą. Wkrótce okazuje się, że horror w ośrodku wiąże się z tajemnicą, o której wiedzą tylko Karol i opiekun grupy.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

14:00 Lizzie McGuire serial komediowy, (odc. 12) od 12 lat

Lizzie McGuire od 12 lat
serial komediowy, (odc. 12) USA (2003)

Komediowa historia o dorastaniu nastolatki Lizzie McGuire - od kupowania pierwszego stanika do pożegnania murów college'u. Bohaterka zmaga się z typowymi problemami szkolnej rzeczywistości, chłopcami i swoją rodziną. Nieustannie musi rywalizować z Kate - kiedyś jej najlepszą przyjaciółką, obecnie największym wrogiem. Na szczęście wspiera ją dwójka wiernych przyjaciół: Miranda i Gordo. Codzienne życie urozmaica jej mnóstwo zwariowanych pomysłów. Serial o przeciętnej dziewczynie zdobył popularność wśród widzów ze względu na dowcipny scenariusz i odtwórczynię głównej roli, Hilary Duff. Całość jest dziełem specjalistów, którzy współpracowali przy kreowaniu wizerunków m.in. Britney Spears i Avril Lavigne.

Aktorzy: Hilary Duff Adam Lamberg Lalaine Jake Thomas Hallie Todd

14:30 Daleko od noszy serial komediowy, Podwójny romans (odc. 11) od 12 lat

Daleko od noszy od 12 lat
serial komediowy, Podwójny romans (odc. 11) Polska (2003)

Doktor Kidler i siostra Basen rozmawiają o wakacjach. Kobieta wspomina, jak podczas pewnego urlopu uwodził ją aktor. Było to zaraz po maturze. To niespodziewane wyznanie powoduje mnóstwo nieporozumień. Kidler informuje doktora Basena, że jego żona ma romans. Mężczyzna, urażony w swojej męskiej dumie, nie może przejść do porządku dziennego nad tą zniewagą.

Aktorzy: Piotr Gąsowski Hanna Śleszyńska Krzysztof Kowalewski Paweł Wawrzecki Magdalena Mazur
Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński

15:00 Daleko od noszy serial komediowy, Czarny kot (odc. 12) od 12 lat

Daleko od noszy od 12 lat
serial komediowy, Czarny kot (odc. 12) Polska (2003)

Ordynatora odwiedza żona poprzedniego szefa szpitala. Jest w żałobie - niedawno umarł jej mąż. Chciałaby uczcić jego pamięć poprzez wmurowanie w szpitalną ścianę pamiątkowej tablicy. Niestety, Ordynator nie wyraża na to zgody. Bardzo nie lubił swego poprzednika. Od tej przykrej rozmowy wszędzie dostrzega czarne koty. Obsesja przechodzi, gdy przypomina sobie nazwisko zmarłego.

Aktorzy: Piotr Gąsowski Hanna Śleszyńska Krzysztof Kowalewski Paweł Wawrzecki Magdalena Mazur
Reżyseria: Krzysztof Jaroszyński

15:30 Świat według Bundych serial komediowy, (odc. 52) od 12 lat

Świat według Bundych od 12 lat
serial komediowy, (odc. 52) USA (1988-1989)

Klan Bundych składa się z czterech osób. Głowa rodziny, Al (Ed O'Neill), jest sprzedawcą w sklepie z damskim obuwiem. Nie zarabia zbyt wiele, a musi utrzymać całą rodzinę. Głównym zajęciem jego żony Peggy (Katey Sagal) jest bowiem wypoczywanie na sofie, oglądanie telewizji oraz jedzenie słodyczy. Kelly (Christina Applegate), ich starsza córka, uwielbia spotykać się z chłopakami i choć nie grzeszy inteligencją, czasem zachowuje się nad wyraz rozsądnie. Jej młodszy brat Bud (David Faustino) przeżywa niekończące się frustracje, spowodowane brakiem powodzenia u płci przeciwnej, lecz jest wytrwały i nigdy się nie poddaje. Ostatnim, ale nie mniej ważnym członkiem rodziny jest pies Buck.

Aktorzy: Ed O'Neill David Faustino Christina Applegate Katey Sagal Amanda Bearse

16:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, (odc. 371) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, (odc. 371) Polska (2011)

Jolasia i Mariola marzą o tym, by mieć solarium we własnym domu. Razem z Waldkiem postanawiają założyć własny biznes. Dzięki pomocy Paździocha wkrótce otwierają salon piękności Turbo Jolanta. Niestety, początki okazują się bardzo trudne, gdyż brakuje im klientów. W końcu wpadają na pomysł, by zaprosić jakiegoś celebrytę, którego obecność ich przyciągnie. Niebawem w nowo otwartym solarium zjawia się Krzysztof Ibisz.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Krzysztof Ibisz Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Bartosz Żukowski
Reżyseria: Patrick Yoka

16:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Pożegnanie z Afryką (odc. 372) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Pożegnanie z Afryką (odc. 372) Polska (2011)

Ferdynand Kiepski nie może patrzeć na to, jak Waldek został zdominowany przez swoją żonę Jolasię. Zainspirowany amerykańskim filmem, którego bohater to typowy twardziel, Ferdek postanawia przypomnieć Waldkowi, jak powinien wyglądać i zachowywać się prawdziwy mężczyzna. Jako nędzny przykład skrajnego podporządkowania się kobiecie przedstawia Waldkowi Mariana Paździocha.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Jan Jankowski Marzena Kipiel-Sztuka Krzysztof Dracz Barbara Mularczyk
Reżyseria: Patrick Yoka

17:00 Słoiki serial paradokumentalny, Wnuczek (odc. 50) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Wnuczek (odc. 50) Polska (2014-2015)

Babcia Mateusza mieszka w Warszawie. Starsza pani obiecała mu, że jeśli doczeka się prawnuczka, pomoże Mateuszowi w zakupie mieszkania w stolicy. Mężczyzna pożycza więc dziecko od koleżanki. Musi jeszcze tylko przedstawić babci odpowiednią kandydatkę na żonę. Wkrótce jednak starsza kobieta odkrywa wszystkie kłamstwa wnuka.

18:00 Pielęgniarki serial paradokumentalny, (odc. 24) od 12 lat

Pielęgniarki od 12 lat
serial paradokumentalny, (odc. 24) Polska (2014)

Urszula trafia do szpitala z silnymi bólami brzucha. Lekarze nie wiedzą, co jej dolega. O kobietę troszczy się jej sporo młodszy mąż, Jan. Wkrótce na oddziale pojawia się córka chorej, Monika. Dziewczyna Zarzuca Janowi, że podtruwa jej matkę, ponieważ chce przejąć jej dom i pieniądze z ubezpieczenia. Między Janem a Moniką dochodzi do ostrej kłótni, którą przerywa Urszula. Wyprasza córkę i nie życzy sobie więcej kontaktu z nią. Mimo to dziewczyna nie daje za wygraną i zamierza udowodnić winę ojczyma. Niebawem pielęgniarka znajduje przy łóżku Urszuli nieopisane leki. Okazuje się, że pacjentka przyjmuje nieznane medykamenty, które kupiła w internecie. Opiekująca się nią Jadwiga jest zaskoczona. Okazuje się, że to one są przyczyną złego stanu pacjentki.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

19:00 Ally McBeal serial komediowy, (odc. 77) od 12 lat

Ally McBeal od 12 lat
serial komediowy, (odc. 77) USA (2000)

Jamie, była żona Larrego, chce przeprowadzić się do Kanady. Zwraca się do niego z prośbą o wyrażenie zgody na wyjazd ich syna. Temat ten wywołuje kłótnię, która kończy się ich pocałunkiem. Tymczasem Melanie zostaje zwolniona z pracy. John postanawia interweniować w sądzie.

Aktorzy: Calista Flockhart Greg Germann Jane Krakowski Peter MacNicol Courtney Thorne-Smith

20:00 Ally McBeal serial komediowy, (odc. 78) od 12 lat

Ally McBeal od 12 lat
serial komediowy, (odc. 78) USA (2000)

John poznaje pana Bo, bezdomnego mężczyznę, którym się opiekuje Melanie. Wkrótce okazuje się, że on jest jej ojcem. Tymczasem Richard organizuje konkurs taneczny w barze. Ally postanawia reprezentować w sądzie kobietę, która zwolniła swoją sekretarkę z powodu nadwagi.

Aktorzy: Calista Flockhart Greg Germann Jane Krakowski Peter MacNicol Courtney Thorne-Smith

21:00 24 godziny serial sensacyjny, (odc. 77) od 16 lat

24 godziny od 16 lat
serial sensacyjny, (odc. 77) USA (2005)

Curtis przyprowadza podejrzanego, który zna plany Marwana. Michelle rozkazuje mu prowadzić przesłuchanie metodami, które pozwolą agentom zdobyć potrzebne informacje. Sprawa komplikuje się, gdy Marwan przysyła prawnika, mającego bronić praw zatrzymanego. Zdobywa też głowicę nuklearną. Doradców prezydenta martwi jego zachowanie - Logan wyraźnie boi się gróźb terrorystów.

Aktorzy: Kiefer Sutherland Carlos Bernard Dennis Haysbert Elisha Cuthbert Mary Lynn Rajskub
Reżyseria: Jon Cassar

22:00 Świat według Kiepskich serial komediowy, Waldemar (odc. 76) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Waldemar (odc. 76) Polska (2004)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Bartosz Żukowski Barbara Mularczyk Ryszard Kotys
Reżyseria: Okił Khamidow

22:30 Świat według Kiepskich serial komediowy, Wizerunek (odc. 77) od 12 lat

Świat według Kiepskich od 12 lat
serial komediowy, Wizerunek (odc. 77) Polska (2006)

Perypetie mieszkańców starej kamienicy. Głową rodziny Kiepskich jest Ferdynand, od zawsze bezrobotny mężczyzna, który całe dnie spędza przed telewizorem z puszką piwa w ręku. Jego żona Halina z pensji pielęgniarki musi utrzymywać cały dom. Sąsiad Kiepskich, Marian Paździoch, jest właścicielem stoiska Majtex na jednym z bazarów. Wszędzie szuka możliwości zarobienia łatwych pieniędzy. Arnold Boczek natomiast, z zawodu rzeźnik, to mężczyzna łatwowierny, który stale daje się nabrać na "złote interesy" sąsiadów.

Aktorzy: Andrzej Grabowski Marzena Kipiel-Sztuka Barbara Mularczyk Ryszard Kotys Dariusz Gnatowski
Reżyseria: Okił Khamidow

23:00 24 godziny serial sensacyjny, (odc. 78) od 16 lat

24 godziny od 16 lat
serial sensacyjny, (odc. 78) USA (2005)

Jack inicjuje strzelaninę, podczas której uwalnia Audrey i Hellera. Driscoll wraz z Curtisem odkrywają, że porwanie Hellera miało tylko odwrócić uwagę CTU od prawdziwego celu zamachowców. Tymczasem Audrey spotyka się z mężem.

Aktorzy: Kiefer Sutherland Carlos Bernard Dennis Haysbert Elisha Cuthbert Mary Lynn Rajskub
Reżyseria: Jon Cassar

00:00 Fala zbrodni serial sensacyjny, Pajęczyna (odc. 66) od 16 lat

Fala zbrodni od 16 lat
serial sensacyjny, Pajęczyna (odc. 66) Polska (2006)

W Polsce ginie coraz więcej przestępców zza wschodniej granicy. Rafalski uważa, że są to wewnętrzne porachunki bandytów. Szajba jednak nie zgadza się z nim. Wkrótce okazuje się, że miał rację. Rafalski nadal spotyka się z Tatianą. Wpada na pomysł, w jaki sposób ją w sobie rozkochać. Tymczasem rozgrywka o kontrakt na dostawę gazu wchodzi w decydującą fazę. Minister Olbrych (Daniel Olbrychski) nie chce dopuścić do zdobycia go przez Dragonowa, gdyż miałoby to fatalne skutki dla polskiej gospodarki. Nie wie jednak, że gangster jest gotowy na wszystko, aby osiągnąć swój cel. Ministrowi i jego rodzinie grozi wielkie niebezpieczeństwo.

Aktorzy: Mirosław Baka Agnieszka Wagner Natasza Urbańska Mariusz Jakus Dorota Kamińska
Reżyseria: Filip Zylber

01:00 Telesprzedaż magazyn reklamowy, od 12 lat

Telesprzedaż od 12 lat
magazyn reklamowy,

Krótkie filmy reklamowe prezentują produkty codziennego użytku, które można zamówić bez konieczności wychodzenia z domu. Widzowie mogą zobaczyć, jak dany przedmiot sprawdza się w zwyczajnych sytuacjach i poznać jego obszerną charakterystykę. Mają dostęp do infolinii z poradami dotyczącymi ofert.

01:30 Lizzie McGuire serial komediowy, (odc. 33) od 12 lat

Lizzie McGuire od 12 lat
serial komediowy, (odc. 33) USA (2003)

Komediowa historia o dorastaniu nastolatki Lizzie McGuire - od kupowania pierwszego stanika do pożegnania murów college'u. Bohaterka zmaga się z typowymi problemami szkolnej rzeczywistości, chłopcami i swoją rodziną. Nieustannie musi rywalizować z Kate - kiedyś jej najlepszą przyjaciółką, obecnie największym wrogiem. Na szczęście wspiera ją dwójka wiernych przyjaciół: Miranda i Gordo. Codzienne życie urozmaica jej mnóstwo zwariowanych pomysłów. Serial o przeciętnej dziewczynie zdobył popularność wśród widzów ze względu na dowcipny scenariusz i odtwórczynię głównej roli, Hilary Duff. Całość jest dziełem specjalistów, którzy współpracowali przy kreowaniu wizerunków m.in. Britney Spears i Avril Lavigne.

Aktorzy: Hilary Duff Adam Lamberg Lalaine Jake Thomas Hallie Todd

02:00 Słoiki serial paradokumentalny, Pisarka (odc. 43) od 12 lat z napisami

Słoiki od 12 lat z napisami
serial paradokumentalny, Pisarka (odc. 43) Polska (2014-2015)

Anna przyjeżdża do Warszawy, by podpisać umowę na wydanie swojej pierwszej książki. W wydawnictwie poznaje innego autora kryminałów, Wojtka, którego książki słabo się ostatnio sprzedają. Tymczasem Anna odnosi sukces. Młoda pisarka wprowadza się do mieszkania w starej kamienicy. Niebawem zaczynają się w nim dziać dziwne rzeczy - podobne do tych, o których autorka pisała w swoich kryminałach, m.in. napisy na lustrze, tajemnicze przesyłki, zagadki słowne. Anna zaczyna podejrzewać Wojtka, swojego konkurenta. Sprawą zajmuje się policja, która nie jest w stanie pomóc autorce.

03:00 Małolaty serial paradokumentalny, Depresja poporodowa (odc. 27) od 12 lat

Małolaty od 12 lat
serial paradokumentalny, Depresja poporodowa (odc. 27) Polska (2015)

Nastoletni Mikołaj opiekuje się chorą na raka matką Iloną i nowo narodzoną siostrą Natalią. Chłopak nie może liczyć na pomoc ojca, który opuścił rodzinę, więc sam staje się głową domu. Kiedy zaczyna brakować pieniędzy, Mikołaj rozważa porzucenie szkoły i podjęcie pracy. Wspiera go szkolna psycholog Justyna. Kobieta odkrywa, że Ilona nie ma nowotworu, ale inną chorobę, na skutek której omal nie dochodzi do tragedii.

Reżyseria: Krzysztof Kalisiak

04:00 Disco gramy program muzyczny, (odc. 3211) od 12 lat

Disco gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3211)

Program oprócz muzyki oferuje dużo rozrywki. W magazynie m.in. sonda uliczna Mariana Skowronka, rozmowy z gwiazdami, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki i plotki. Prowadzi Robert "Mykee" Jarek.

05:00 Disco gramy program muzyczny, (odc. 3212) od 12 lat

Disco gramy od 12 lat
program muzyczny, (odc. 3212)

Program oprócz muzyki oferuje dużo rozrywki. W magazynie m.in. sonda uliczna Mariana Skowronka, rozmowy z gwiazdami, wizyty na planach teledysków i koncertach, ciekawostki i plotki. Prowadzi Robert "Mykee" Jarek.napisy dla niesłyszących – program z napisami lub z tłumaczeniem na język migowy dla osób niesłyszących
audiodeskrypcja – program z audiodeskrypcją dla osób słabowidzących i niewidzących

bez ograniczeń wiekowych – program bez ograniczeń wiekowych i czasowych
od 7 lat – program dla małoletnich od lat 7, bez ograniczeń czasowych
od 12 lat – program dla małoletnich od lat 12, bez ograniczeń czasowych
od 16 lat – program dla małoletnich od lat 16, emisja po godzinie 20.00
dla dorosłych – program dla osób od lat 18, emisja po godzinie 23.00